Ailem sürekli hevessizsin ve canli değilsin diyor

metallica1983

Picopat
Ailem benim küçüklüğümden beri bunu diyor. Yok canli değilmişim de, bakışlarım ölü gibiymis de, hevesim yokmuş da hiçbir şeye. Halbuki hızlı hareket var ederim ve sporu da gayet seviyorum. Nedir dertleri anlamış değilim. Ya ne yapayım, tepineyim mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ailem benim küçüklüğümden beri bunu diyor. Yok canli değilmişim de, bakışlarım ölü gibiymis de, hevesim yokmuş da hiçbir şeye. Halbuki hızlı hareket var ederim ve sporu da gayet seviyorum. Nedir dertleri anlamış değilim. Ya ne yapayım, tepineyim mi?

Aa aynı ben 14 yaşında 57kg olduğum için diyorlar ve ders için PC karşısında olduğum için bende çözüm bulamadım bu aralar çaylarını fln dolduruyom bakalım ne olcak.

Hocam bence aileniz sakin olmanızı garipsiyor. Çok takılmayın.

Hocam bence aileniz sakin olmanızı garipsiyor. Çok takılmayın.
Hocam haklısınız da taş olsa orta yerinden catlardi bu lafları duya duya. Her gün neden gulumsemiyorsun neden mutlu değilsin. Yahu 1 bucuk yıldır evdeyiz ne arkadaşımız kaldı ne bir şeyim neden gülümseyeyim?Sizce de garip değil mi bu tavırlar?

Hocam haklısınız da taş olsa orta yerinden catlardi bu lafları duya duya. Her gün neden gulumsemiyorsun neden mutlu değilsin. Yahu 1 bucuk yıldır evdeyiz ne arkadaşımız kaldı ne bir şeyim neden gülümseyeyim? Sizce de garip değil mi bu tavırlar?

Sürekli aynı evin içinde olunca beraber yaşadığınız insanların hareketleri size batmaya başlar. Normal bir durum ama rahatsız olduğunuzu ailenize net bir biçimde söyleyin ki sizi daha fazla rahatsız etmesinler. Bir de hocam Allah sabır versin ☹️.

Aynısı bana okulda derlerdi uykulu vs. diye ama çoğunun gün içinde yaptığı hareketler cidden utanç verici hareketlerdi bazen ciddi ve duygusuz olmak iyidir düzgün düşünmek için faydalıdır bence.

Aynısı bana okulda derlerdi uykulu vs. diye ama çoğunun gün içinde yaptığı hareketler cidden utanç verici hareketlerdi bazen ciddi ve duygusuz olmak iyidir düzgün düşünmek için faydalıdır bence.
Doğru bence de. İlkokul 4`te bir ağzımdan kısık sesle bir şarkının sözü kaçana kadar benim müzik ne bilmediğimi sanıyorlarmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı