Aileme yazılmasıyla tehdit ediliyorum

Büyük ihtimal düşündügüm programla buldu. Programı kullanmak illegal burada ismini söyleyemem. Söyleyebileyecegim tek şey merak etmeyin hiçbir şey olmaz utanılacak bir şey yapmadıysanız istedikleri kadar rahatsız etsinler.

Eğer Discord gibi bir ortamda tehdit ediliyorsa Discord bilgi vermiyor diye biliyorum. Ama elinde gerekli bilgi var ise gidip şikayette bulunabilir. Datalar kimlerin ellerinde...

Discord'tan falan data sızmıyor. Ülkenin açıgı sayesinde herkesin bilgileri bulunabiliyor.

Merhaba benim tanıdığım biri ismi önemli değil ailemin T.C. Telefon numaraları, adresleri, maaş bilgileri, cilt no seri no gibi bilgileri buldu ve aileme yazmakla tehdit ediyor. Ne yapmalıyım yardım edin korkuyorum her gün ağlamaktan bıktım geceleri rahat uyumak istiyorum artık :(

Öncelikle korkmana gerek yok. Mernis sızıntısı dolayısıyla insanların kimlik bilgisine ulaşmak artık çocuk oyuncağı kendimde sanalla uğraştığım için biliyorum hiçbir şey yapamazlar yapacağı en fazla ailenden birisini aramak olur ama mantıklı düşünürsen böyle bir şey yaparak kendi kimliğini ifşa etmez.

Aileme yazmakla tehdit ediyor derken ne demek istiyorsunuz? Neyi yazmakla tehdit ediyor? Elinde size karşı kullanabileceğiz koz mu var? Bu bilgiler ise dert değil yazsın. Siz de gider şikayet edersiniz.

Son düzenleme:
Merhaba benim tanıdığım biri ismi önemli değil ailemin T.C., telefon numaraları, adresleri, maaş bilgileri, cilt no seri no gibi bilgileri buldu ve aileme yazmakla tehdit ediyor. Ne yapmalıyım yardım edin korkuyorum her gün ağlamaktan bıktım geceleri rahat uyumak istiyorum artık :(
Sana söyledi mi T.C., telefon nu, adres, maaş bilgileri..?

Yeni konular

Geri
Yukarı