Ailemin teknoloji cahili olması

"bipbipbipbipbipbipbipbipbipbipbipbipbipbipbipbipbipbipbipbipbipbipbipbipbipbipbipbipbipbipbipbipbipbipbipbipbipbipbipbip" diye bağırıyor 😍
Olsun hocam babanın üstüne atarsın sana laf atınca 😎
@499337 Hocam Linux kur sonra buna güncelleme gelmiyor de. (Geliyor çaktırma). Kullanmayı beceremesinler.
Onların bilgisayarınada kurabilirsin.
Yada onların bilgisayarından PRANK - Fake Windows Update Screens e gir tam ekran yap birini. Çıkamasınlar.

Bence bunun etkisi var. Aileler ilk çocukla birlikte keşfediyor teknolijiyi vs. hem etrafta teknoloji zararlılığı haberleri çok abartıyorlar, oradan da etkileniyor olabilirler.
Haklısinız.
@BerkayZ87 aslında evet o da doğru.

Yalnız bakınca annem hiç hiç anlamıyor.
Nasıl kopyala-yapıştır yapılır bilmeden bana güncellemeden çokerticeksin diyor.
Eğer ailenin başka bilgisayarı varsa buna hiç güncelleme gelmiyor deyip XP veya Linux kur arkadaşın dediği gibi.
Var ama o da kardeşimin.
Güncellemeye kızdıklarında sanene desenize, bilgisayar benim oyun da oynarım güncelleme de yaparım işinize bakın siz deyip geçin işte.
Sonunda laptopa 1 yıl elveda derim.

Annemler tam 358 gun önce PS4 Pro aldi ben hemen kuralım diye ısrar ettim onlar yarın dedi. Sonunda tamam o zaman 1 yıl yok dedi...
1 yıl olucak 1 hafta sonra.
Olsun hocam babanın üstüne atarsın sana laf atınca 😎
@499337 Hocam Linux kur sonra buna güncelleme gelmiyor de. (Geliyor çaktırma). Kullanmayı beceremesinler.
Onların bilgisayarınada kurabilirsin.
Yada onların bilgisayarından PRANK - Fake Windows Update Screens e gir tam ekran yap birini. Çıkamasınlar.
Şu prank hoşuma gitti.

Bence bunun etkisi var. Aileler ilk çocukla birlikte keşfediyor teknolijiyi vs. hem etrafta teknoloji zararlılığı haberleri çok abartıyorlar, oradan da etkileniyor olabilirler.
Cidden, ortalıkta yalan haber bol kepçeden.
Aklıma Minecraft intahara sürüklüyor haberi geldi :D. Evet her şeyi genelde ilk çocukla öğreniyorlar.
Çoktan ölmeliydim...
Yazılanlardan ortak PC olduğu çıkarımını yapmadım, ortak PC olsa bilgisayar hakkında üç beş bilgisi olurdu aile bireylerinin de. Ha ortak bilgisayarsa, o zaman yapılacak en iyi şey bilgisayarı güncellemeden kendi haline bırakmak olur. Hatta güncellenirken fişini çekmeye çalıştıklarında "buyur çek" derdim ben, kendileri uğraşsınlar sonra düzeltmekle. Onunla uğraşırken de öğrenmiş olurlar güncelleme nedir nasıl yapılır diye.
Buyur çek 😂
Kaç yaşındasınız acaba?
14, 1 haftaya LGS var.
Annem LGSden sonra günde 1 saat izin vericem ama güncelleme olursa o 1 saati kullanamazsın diyor. Garip biri.

Zamanında internetle yeni tanışan nesildi, normal bu tür şeyler.

Benim babaannem-dedem de supplementlere yabancılar, protein tozu-collagen "ne işine yarayacak" derler her seferinde. 😂

Ama senin sorun teknolojiden anlamamak yerine dâhâ çok ekrana yapıştığın vakit ile ilgili gibi gözüküyor. 😂
Normal falan değil. Güncelleme geliyor diye kim ne hakla kızıyor? Güncelleme gelsin diye biz mi zorluyoruz? Microsoft veya üretici gönderiyor biz de indiriyoruz. Arasınlar monster'ı onlar da diyecekler güncellemek önemlidir diye. Gayet normal bir durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı