Ailenin zorla din dersine sokması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben olanları söylüyorum tarikat yurtlarında çocuklar gençler öldürülüyor yada tecavüz ediliyor.
Aynen her yerde öyle yapıyorlar (!)
Ön yargını kırmalısın hepsinin hatta çoğunun öyle olmadığını biliyorsun...

Bir kanıtınız bile yokken hala bilmediğiniz tarikatların, tanımadığınız insanlarına tecavüzcü diyorsunuz şu an. Vay be. 🤔
Kanıt yok mu? Ben senin gibi gözlerini kapamış kulaklarını tıkamış bir insanla tartışmak istemiyorum. Tek izlediğin haber kanalı a haber olucak ki olanları görmemişsin bile.
Pişiripte yiyolar mı?
Utanmadan dalga geçiyorsun. Tecavüz diyorum öldürülüyor diyorum. Bunların küçük şeyler olduğunu mu sanıyorsun. Madem bukadar tarikat hayranlığın var neden katılmıyorsun. Her hafta blog gönderisi aç neler olduğunu anlat bize. Ama video paylaşma cinsel içerik yasak biliyorsun.
O zaman hangi inancı düşünüyorsan ordan biri tecavüz edince hepsini bir tutmalıyım ne malum diğerlerininde öyle olmadığına gibi demeliyim o zaman
Vede konuda sadece "din" kelimesi çıkınca hemen tartışma yapmaya ne kadar hazırsınız.
Senide sahneye davet ederim. Sende bu kadar savunduğuna göre tarikatlar güvenli yerler olmalı. Sende blog gönderisi paylaşmayı unutma.

Kanıt yok mu? Ben senin gibi gözlerini kapamış kulaklarını tıkamış bir insanla tartışmak istemiyorum. Tek izlediğin haber kanalı a haber olucak ki olanları görmemişsin bile.

Utanmadan dalga geçiyorsun. Tecavüz diyorum öldürülüyor diyorum. Bunların küçük şeyler olduğunu mu sanıyorsun. Madem bukadar tarikat hayranlığın var neden katılmıyorsun. Her hafta blog gönderisi aç neler olduğunu anlat bize. Ama video paylaşma cinsel içerik yasak biliyorsun.
O zaman herkes yurtta biribirini öldürüyorsa kimse kalmaz.
Sadece nadiren olmuş birşeyi her gün yaşanıyormuş gibi yanlış bilgi vermesen...

Senide sahneye davet ederim. Sende bu kadar savunduğuna göre tarikatlar güvenli yerler olmalı. Sende blog gönderisi paylaşmayı unutma.
Okullarda şiddet oluyor hiçbir çocuğu okula göndermeyelim o zaman (!)

Kanıt yok mu? Ben senin gibi gözlerini kapamış kulaklarını tıkamış bir insanla tartışmak istemiyorum. Tek izlediğin haber kanalı a haber olacak ki olanları görmemişsin bile.

Utanmadan dalga geçiyorsun. Tecavüz diyorum öldürülüyor diyorum. Bunların küçük şeyler olduğunu mu sanıyorsun. Madem bu kadar tarikat hayranlığın var neden katılmıyorsun. Her hafta blog gönderisi aç neler olduğunu anlat bize. Ama video paylaşma cinsel içerik yasak biliyorsun.

A haber izlediğimi nereden çıkardınız? :D Hiçbir tarikat kursuna gittiniz mi bilmiyorum fakat sanki bütün tarikatlar orada çocukları zorla tutupta vahşet yaşatıyorlarmış gibi yazıyorsunuz.

A haber izlediğimi nereden çıkardınız? :D Hiçbir tarikat kursuna gittiniz mi bilmiyorum fakat sanki bütün tarikatlar orada çocukları zorla tutupta vahşet yaşatıyorlarmış gibi yazıyorsunuz.
Tarikat savunacak ne yaşadın?

Gitsin camii'de imamın yanında takılsınlar, imam hatip'te okusunlar.

Senin kadar zeki olmak için ne yapmalıyım(!).

Tarikat yurdunda 4 çocuğa tecavüz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sabaha kadar link atarım.

Girip derse AFK bırak sonra arkadan istediğini yap. Ama sesini dinle az bir sesle eğer size seslenirse cevap verirsin.

Okullarda şiddet oluyor hiçbir çocuğu okula göndermeyelim o zaman (!)
Okulda din hocası bana tokat atmıştı. İl milli eğitime şikayet ettik 2 hafta içerisinde okula teftiş için birilerini yolladırlar. Hangi tarikat yurdu denetleniyor?

Senin kadar zeki olmak için ne yapmalıyım(!).

Tarikat yurdunda 4 çocuğa tecavüz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sabaha kadar link atarım.

Daha 2 gün önce tarikat yurdundan dolayı intihar eden birisi vardı :( Allah rahmet eylesin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı