Aileniz ile rahatça konuşabiliyor musunuz?

FilterKill

Hectopat
Katılım
11 Nisan 2020
Mesajlar
5.135
Çözümler
25
Yer
Leyton, Londra, İngiltere
Merhabalar,

Bu konuyu öncelikle açma sebebim tamamen meraktan. İstemiyorsanız yanıtlayamayabilirsiniz, yanıtlarsanız sevinirim. Ailenizle rahatça konuşabiliyor musunuz? İlk ergenliğe girdiğinizde merak ettiklerinizi rahatça sorabildiniz mi? Ben pek gerek duymadım ancak sorarken de hiç çekinmedim. İnsanın doğası çünkü. Ben ergenliğe girdiğimde bana bilmem gereken her şey anlatılmıştı diyebilirim. Ülkedeki en büyük eksik Cinselliğin topluma öğretilmemesi bence. Tecavüz olaylarını da buna bağlıyorum ben. Aile konusunda biraz şanslıyım sanırım ama ülkenin büyük bir çoğunluğunda böyle bir şeyin olmadığını düşünüyorum. Genelde kişi kendisi keşfediyor vücudunu vs. Siz neler düşünüyorsunuz?


Lütfen sormak istediklerinizi sorun. Cinsellik falan ayıp şeyler değil. Sizin şu anda burada olmanızı sağlayan şey aslına bakarsanız. Çekinmeyin. Öğrenmek hakkınız. Siz de insansınız.
 

fallxry

Centipat
Katılım
3 Aralık 2020
Mesajlar
1.013
Çözümler
4
Yer
İstanbul
Babamla hiç rahatça konuşmadım cinsellik hakkında yani kısacası rahatça konuşamıyorum çekiniyorum ve gerek de duymuyorum. Her şeyi biliyorum zaten.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı