Ailenizin "Bilgisayar Oyunlarına" Bakış Açısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben aslında çalışmak istiyordum bu yaz tatilinde. Biraz ufak ufak kenarda biriktirip oyun alacaktım, ama iş bulamadım. Ama gelecek yaz tatilinde, denize gidene kadar çalış, çalış, çalış :D.

Benim ailem bilgisayardan çok telefona kızıyor. Çünkü daha çok telefonla oyun oynuyorum annemle babam sürekli telefonu kırmakla tehdit ediyordu beni. Sınava çalışmam gerektiğini söylüyorlardı. Bende dinlemiyordum. Çalışma karşıtı biriyimdir ben. Sonra annem bir gün telefonu birden elimdem aldı kapının köşesine fırlattı:D. Telefonun ses açma-kapama tuşu telefonun içine girdi.

Benim ailem bilgisayardan çok telefona kızıyor. Çünkü daha çok telefonla oyun oynuyorum annemle babam sürekli telefonu kırmakla tehdit ediyordu beni. Sınava çalışmam gerektiğini söylüyorlardı. Bende dinlemiyordum. Çalışma karşıtı biriyimdir ben. Sonra annem bir gün telefonu birden elimdem aldı kapının köşesine fırlattı:D. Telefonun ses açma-kapama tuşu telefonun içine girdi.
Dandik bişeydir umarım. Ne zaman oldu bu olay ?

Benim aile bana oyun alırlardı kendi istekleriyle oynamama da hiç karışmazlardı çünkü her şeyi tadında bırakıyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ulan ben 8. sınıfta 1. oldum genede yaranamadım. Lisede saldım daha beter oldu. Bu sene biraz derse katılırım dersler düzelir genede yeni sistem toplayamam illa ki çalışmam gerek. Fabrikada işe sokcam dedi başımdan kaynar sular döküldü.
Ayynen öyle dostum :) Sınıf 1.cisiyim koskoca okulun 8.sınıfında 5 şube 150 den fazla öğrenci var ilk 5 teyim. Şimdi telefon aldırıcam inş. ay sonunda o da mukadderat :)

Ben o teog denilen sınava çalışmak yerine ders çalışırmış gibi yaparak oyun oynadım, farklı şeylerle ilgilendim, telefon ve bilgisayar yasakları koydukları için dershaneden kaçtım gitmedim dershaneye. Bunlara bağlı olarak çok iyi bir puan alamadım tabi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı