Ailevi ve sosyal ilişkilerde doğru karar nasıl verilir?

Dahiliyeci

Centipat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle arkaya şunu açalım buyrun, yaklaşık 4 yıldır bir ilişki içerisindeyim. Forumda son konularımdan biri olacağı için açık açık anlatayım. Annemi kaybettiğim ve üniversiteye ilk başladığım yıllar da aynı liseden mezun olduğumuz bir güzele tutuldum. Aynı şehirde farklı üniversitelerde okuyorduk ve tamamen kendi kendine birbirimize aşık olduk. Zaten başka nasıl olunabilir? Kullanıcı adımdan da anlaşılacağı üzere doktorum. Kendisi de yeni avukat sayılır. Gayet güzel giden ilişkimiz, şu sıralar bana her an kopmaya hazırmış gibi geliyor. Yalandan nefret eden bir insanım. Bir defa ufacık bir yalanına denk geldim. 4 yıl içinde belki benim fark ettiğim ilk yalandı, belki onun söylediği ilk yalan, büyük bir yalan da değil üstelik. Şu an ne içimden mesaiden sonra aramak, ne iki kahve alıp yanına gitmek, ne de arabama binip işe giderken bürosuna uğramak geliyor. Seviyor muyum, evet.

Velhasıl, muhtemel bir geleceği uçuruma sürüklemekten korkuyorum. Lakin, ne kadar belli etmeye çalışsam da yufka yüreğim beni ele veriyor. Ne yapayım arkadaşlar? Yaşım 30. Küçük sayılmam da bu işler için biraz küçüğüm galiba :)

İlk olarak başınız sağolsun.
15 yaşındayım, siz benim olduğum yaşı 2 defa yaşadınız. Fikir sunmam ne kadar doğru olur bilmiyorum ama hayatımız zaten başlıca yalandan ibaret, yalan söylemiyorum diyen insan ve küfür etmiyorum diyen insanlar gram samimi gelmiyor. Her söylediği yalan olsun demiyorum ama hayatımız her zaman doğruları söyleyerek günü kurturmaya izin vermiyor. Şu an özel hayatınızı tam bilmemekle beraber birlikte eğlenebiliyor, gülüyor ve güzel vakit geçiyor ise bu hayattan ne istenebilir. "15 yaşındasın aşktan, sevgiden ne anlarsın" diyebilirsiniz ama kalbim olduğunu biliyorsunuz :D Attığı "İyi geceler" mesajı bile mutluluk veriyordur belki de, radyasyonun insanı güldürdüğü bir hayattayız. Direkt düz mantıktan ilerleyeceğim ve avukat olmuş ise benim gözümde zeki bir kadındır, bu devirde zeki insana rastlamak zor efendim.

Bu arada Opera GX kullanmıyorsanız öneririm :)

15 yaşındayım, siz benim olduğum yaşı 2 defa yaşadınız. Fikir sunmam ne kadar doğru olur bilmiyorum ama hayatımız zaten başlıca yalandan ibaret, yalan söylemiyorum diyen insan ve küfür etmiyorum diyen insanlar gram samimi gelmiyor. Her söylediği yalan olsun demiyorum ama hayatımız her zaman doğruları söyleyerek günü kurturmaya izin vermiyor. Şu an özel hayatınızı tam bilmemekle beraber birlikte eğlenebiliyor, gülüyor ve güzel vakit geçiyor ise bu hayattan ne istenebilir. "15 yaşındasın aşktan, sevgiden ne anlarsın" diyebilirsiniz ama kalbim olduğunu biliyorsunuz :D Attığı "İyi geceler" mesajı bile mutluluk veriyordur belki de, radyasyonun insanı güldürdüğü bir hayattayız. Direkt düz mantıktan ilerleyeceğim ve avukat olmuş ise benim gözümde zeki bir kadındır, bu devirde zeki insana rastlamak zor efendim.

Teşekkür ederim Enes, hayat bazen en sevdiğin insanı bile sorgulatabiliyor. Opera Gx tavsiyen için teşekkür ederim, kafayı teknolojiye takıp kadınlarla yorulmamak en iyisi :D

Radyasyon bir insanı güldürür mü ?
-Stabil
Hocam bunu onunla da konuşabilirsiniz hani bu tür şeylerden hoşlanmadığınızı ve birbirinize karşı dürüst olma konusunu. Bence bu güzel ilişkiyi bitirmeyin derim. Vereceğiniz kararları iki kere düşünün derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı