Aileye güvenerek inşaat mühendisliği yazdıktan sonra aile ile kavga

Ben olsaydım çok kötü olay çıkarırdım. Hatta belki de şiddet kullanırdım. Keşke ailenin hayatına karışmasına izin vermeseydin. Bu arada babanla çok büyük kavga ettiysen bir daha olmaz o iş. Kendim yaşadığımdan biliyorum. İçinde ona karşı her zaman bir ateş olacak. Tabi sebepte önemli.

Şiddet kullanırım ne demek anneni mi dövecen yoksa tamam kimsenin hayatına kimsenin karışmaya hakkı yok ama şiddet ne yani.

Şiddet kullanırım ne demek anneni mi dövecen yoksa tamam kimsenin hayatına kimsenin karışmaya hakkı yok ama şiddet ne yani.

Annemi neden döveyim 😀 Şiddet sadece dayak atmak değildir. Lafla dayak yemişten beter edilebilir.

Hocam emin olun bana başkasının lafına niye bakıyorsun diyenler şunu göz önünde bulundurmuyor. Mezun senesinden çıkmış dengesi kaymış bir vaziyetteydim nasıl düzgünce düşünebilirim ki? Ama haklısınız hata tamamen benim bu sebeple ortalamayı yüksek tutup başka bir bölüme ,daha sıcak baktığım bir bölüme geçeceğim.

Dostlarım kararımı verdim. Derslerime asılarak not ortalamamı yüksek tutmaya gayret edecek ve eğer boş kontenjan varsa bölüm değiştireceğim burada iş sorunu yine olsa da yurt dışı imkanı daha rahat olan elektrik elektronik mühendisliği ya da makine mühendisliğine geçeceğim belki daha büyük yanlış yapacağım ancak en azından kendi seçimim beni hata yaptırmış olacak 🙂

2020 mezunu inşaat mühendisiyim hocam. Kendi şirketimi açtım. Kendi yap-satlarım oluyor. İhale usülü iş yapıyorum. Kazancımı paylaşmak istemiyorum ama güzel bir kazancım var.

Diğer konuya gelirsek; iş istemeye gelen arkadaşların hiçbirinin ganosuna (ortalama) veya okuluna bakmadım. Hepimiz biliyoruz günümüzdeki tüm okullarda öğretim rezalet. Gelen insanların güvenilir olup olmamasına baktım hep.

Benim sana tavsiyem 1. sınıfı bitirdikten sonra git stajyer gibi bir yerlerde çalış. Okulda hiçbir şey öğrenmeyeceksin. Ben hem çalıştım hem okudum. Ama okulda öğretilen sadece bir ders çalışma hayatımda işe yaradı.

2020 mezunu inşaat mühendisiyim hocam. Kendi şirketimi açtım. Kendi yap-satlarım oluyor. İHA'le usülü iş yapıyorum. Kazancımı paylaşmak istemiyorum ama güzel bir kazancım var.

Diğer konuya gelirsek; iş istemeye gelen arkadaşların hiçbirinin ganosuna (ortalama) veya okuluna bakmadım. Hepimiz biliyoruz günümüzdeki tüm okullarda öğretim rezalet. Gelen insanların güvenilir olup olmamasına baktım hep.

Benim sana tavsiyem 1. sınıfı bitirdikten sonra git stajyer gibi bir yerlerde çalış. Okulda hiçbir şey öğrenmeyeceksin. Ben hem çalıştım hem okudum. Ama okulda öğretilen sadece bir ders çalışma hayatımda işe yaradı.

Hocam birden nasıl şirketinizi açabildiniz?

Geri
Yukarı