Aim Lab ile Valorant'ta büyük bir gelişme elde edilir mi?

Gerçeklik

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : i5-9400F/ Ekran Kartı : GTX 1650 4 GB GDDR6 / RAM: 16 GB G SKILL / Windows 11 Pro
Telefon : iPhone 11 64 GB
Meslek
Oyuncu
Merhabalar ben şu an Valorant'ta kötü bir oyuncu olduğumu düşünüyorum. Aim Lab'e başlayacağım çok büyük bir etkisi olur mu aim açısından vs.
(Not: dalga geçmeyin "kötü oyuncuuu" diye.)

Aim Lab şart değil, bu şekilde refleks antrenmanı yapacağız her çalışmanın artısı olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir işe yaramıyor çok hantal Aim Lab ve Valorant'a girince Aim Lab'a alıştığın için eline yüzüne bulaştırabilirsin tek yolun bol bol maç yapmak.

Valorant oynarken ilk başlarda Aim Lab ile çalışıyordum fakat hiçbir işe yaramıyordu. Hatta aimim daha da kötüleşiyordu. Bana göre oyunun poligonu gayet yeterli. Günde 30 dakika poligonda antrenman yapsan 3 4 sefer de ölüm kalım savaşı atsan tamamdır bu iş. Ölüm kalım savaşlarında farklı silahlar oynayabilirsin mesela ilk ölüm kalım savaşında Vandal 2.sinde Phantom 3.de sheriff 4 de ise Ghost. Benim rutinim böyleydi ve çok rahat rank atlayabiliyordum.
Bu arada poligonda sadece HS atmaya çalışma. Adamın kafa hizasında aralıksız 5 dakika cross takibi yapman gerek daha sonra 5 dakika flick çalışması yapabilirsin. Bir de poligondaki parkuru 1 2 defa tamamlarsan çok daha iyi olur.

Merhabalar ben şu an Valorant'ta kötü bir oyuncu olduğumu düşünüyorum. Aim Lab'e başlayacağım çok büyük bir etkisi olur mu aim açısından vs.
(Not: Dalga geçmeyin "kötü oyuncuuu" diye.)

Olmaz hiçbir etkisi olmaz. Kötü oyuncu isen oyunu kısa süreliğine bırakmalısın. Anladığım kadarıyla kendinizi ya oyuna veremiyorsunuz ya da oyundan soğumuşsunuz. Bir süre oynamayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı