Air Jordan 1 Low Quai 54 vs. Air Jordan 1 Low Spades

Bende buradan Nike shox veya TN almayı düşünüyorum. Ama güvenilir mi emin değilim.
Stock X güvenilir. Alış satış platformu olarak en iyilerdendir. Türk yabancı herkes Stock X'ten satış yapıyor , ayakkabı saat vesaire her şey oradan alınıyor. Youtube'a Stock X Sahte mi satıyor yaz ilk videoya tıkla videoyu izle anlarsın zaten sahte olup olmadığını.

Stock X güvenilir. Alış satış platformu olarak en iyilerdendir. Türk yabancı herkes Stock X'ten satış yapıyor , ayakkabı saat vesaire her şey oradan alınıyor. Youtube'a Stock X Sahte mi satıyor yaz ilk videoya tıkla videoyu izle anlarsın zaten sahte olup olmadığını.
Stockx'ten sahte geçiyor arada hocam haberiniz olsun. Yine de piyasadaki en güvenilir platformlardan biri. Ayrıca vergi ve kargo ile uğraşmak istemezseniz Trdeki birçok sayfa istek ayakkabı buluyor veya getirtiyor. Belki daha ucuza gelebilir.
Bu arada spades daha hoş bence. Gerçi ben smoke grey lowu çok beğeniyorum ona da bakabilirsiniz.

Stock X güvenilir. Alış satış platformu olarak en iyilerdendir. Türk yabancı herkes stock X'ten satış yapıyor, ayakkabı saat vesaire her şey oradan alınıyor. YouTube'a stock X sahte mi satıyor yaz ilk videoya tıkla videoyu izle anlarsın zaten sahte olup olmadığını.

Eyvallah kanka. Bu arada spades daha iyi duruyor bence.

Stockx'ten sahte geçiyor arada hocam haberiniz olsun. Yine de piyasadaki en güvenilir platformlardan biri. Ayrıca vergi ve kargo ile uğraşmak istemezseniz trdeki birçok sayfa istek ayakkabı buluyor veya getirtiyor. Belki daha ucuza gelebilir.
Bu arada spades daha hoş bence. Gerçi ben smoke grey Low'u çok beğeniyorum ona da bakabilirsiniz.

Hocam onun da nedeni yoğunluk. Sistemleri aşırı yoğun ve orijinallik testi yaparken arada kaynayabiliyormuş diye duydum çok nadir sahte çıkıyor.
@99593 smoke grey Low biraz sade giyinenlerin işi açıkçası ve bir ara N11'de vardı. 1000 liraya mı ne. Ben aşırı sadelik sevmediğim için spades seviyorum dedim zaten, kırmızı, siyah, sarı, beyaz kombinasyonları çok yakışıyor ayakkabıya. Ve Spades'e alternatif olarak metallic Gold rengini düşünüyorum o da fena değil.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı