Airfryer önerisi

MertHatipOglu

Kilopat
Yer
182. Filoda
Daha fazla  
Aklımda Philips'in 4.1L'lik Airfryer'ı var fakat bazı şikayetler (plastik kokusu, altının kızarmayıp üstünün kızarması vb.) Kafamı karıştırdı. Az önce komşuma indim ve Xiaomi'nin 3.5L'lik airfryer'ında patates kızarttık 15+9 dakikada adamakıllı bir patatesi kızarttı ve yağsız yaptığı için bana sonuç iyi geldi. Sorum şu, Philips alırsam problem yaşar mıyım? Yaşarsam başka hangi modelleri önerirsiniz?

Ben Amazon yurt dışından şu modeli aldım ve gayet memnunum. Amazon'dan Türkiye'ye kıyasla daha uygun fiyatlı hem de daha geniş hacime sabit airfryerlar bulabilirsin.

Yurt dışı çok mantıklı geliyor yarı yarıya fiyat düşüyor ama garanti işleri nasıl oluyor bilmiyorum. Ve hiç Airfryer kullanmadığım için garantiye ihtiyaç duyar mıyım bilmiyorum.

Xiaomi'ninkini kullanıyorum ben de. Çok memnunum. Bir sorunuz varsa sorabilirsiniz.
Bu arada Xiaomi'de 2 kat pişirmek için ekstradan aparat geliyor. Philips'lerde yok yada ayrı satılıyor diye biliyorum.

Peki Philips veya başka marka Airfryer kullanan biri var mı?

Hocam bir de ağzına kadar doldurunca kızarmama durumu vs. oluyor mu? Hani 3.5L diyoruz tamamını doldurabiliyor muyuz?
Ağzına kadar doldurursanız kızartmaz. Ama yarı yüksekliğine kadar rahatlıkla konulabilir. Zaten ekranda sallayın diye uyarı veriyor. Gereğinden biraz daha fazla konulduğunda fazladan 1-2 kere daha salladıktan sonra sorun olmadan kızartıyor. Tabi süresi biraz daha uzar bu sefer.

Yanıtlarınız için teşekkür ederim. Ben tercihimi Philips HD9255/60 Airfryer modelinden yana kullandım. Kapasite olarak yine 4.1L. HD9252/90 modelinden farkı telefon uygulaması ile kontrol edebiliyorum ve rengi daha çok hoşuma gitti.

Geri
Yukarı