AirPods 2 nereden alınır?

cyLeX9

Picopat
Daha fazla  
AirPods 2 alacağım nereden en uygun şekilde alabilirim ve orijinal olduğundan kesin olarak emin olabilirim yardımcı olur musunuz?

https://www.hepsiburada.com/apple-a...M5d-b5EQ2Ys9wsEzD5YlNiLG-Fig23rRoCn5MQAvD_BwE Satıcısı hepsiburada. Üye bir satıcı değil yani direkt sitenin kendisi satıyor. En mantıklı bu bence.
Ama zaten çakmaları ucuza peynir ekmek gibi satıyor kimsenin orjinal fiyatına çakma satmaya çalışacağını sanmıyorum.

Öncelikle bin lira altına bulman zor, indirimle bin civarına alırsın şu an 1200 1300 arası. İnternetten alacaksan yorumları iyi oku yüksek puanlı bir yerden al.

2bin lira vermeye gerek yok.

Biraz beklersen internet üzerinden Vatan, Mediamarkt veya Teknosa'nın sitesinden alabilirsin. Şuan 1600 ama 1250'ye kadar düşüyor. Bende kovalıyorum şu an, ilk indirimde alacağım.

Apple'ın sitesini önerenler olmuş, onu önermem. Fiyatı sürekli sabit, inmiyor.

Biraz beklersen internet üzerinden Vatan, Mediamarkt veya Teknosa'nın sitesinden alabilirsin. Şuan 1600 ama 1250'ye kadar düşüyor. Bende kovalıyorum şu an, ilk indirimde alacağım.

Apple'ın sitesini önerenler olmuş, onu önermem. Fiyatı sürekli sabit, inmiyor.
Hocam mediamarkt'da ve vatanda apple'ın sitesi ile fiyatı aynı. En mantıklısı Hepsi bence.

Güvenilir yerler:
Apple Store
Mediamarkt
Teknosa
Vatan
Hepsiburada (Satıcısı Hepsiburada olmak şartıyla)
Amazon.com.tr (Satıcısı ve göndericisi Amazon.com.tr olmak şartıyla)
Troy, Gürgençler, PT gibi resmi Apple Reseller'lar

Ben indirim denk getirip Mediamarkt'tan elden almıştım, sorun yaşamadım. Bu listeden en ucuz kim satıyorsa ondan alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı