AirPods 2.nesil alınır mı?

Kaptan.S

Hectopat
Android telefon kullanıyorum bazı yorumlarda Android'de AirPods düzgün çalışmyor diye yorumlar gördüm ve ben bunu bilgisayarda ve PlayStation üzerinden kullanacağım sizce şu an alınır mı veya bu hafta kara Cuma'da indirime girer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende var çok memnunum. Elbette o fiyata AirPods'tan kaliteli ses veren Bluetooth kulaklıklar vardır. Biliyorsun Apple logosu olunca fiyat anlamsız şekilde 1.5X oluyor.
Çok pahalı bir şey değil aslında 120 dolarlık kulaklık. Bizde 120 birime kaliteli replikasını bile bulamazsın. :)

Çok pahalı bir şey değil aslında 120 dolar. :) Bizde 120 birime kaliteli replikasını bile bulamazsın.

Tabi bizim ülkede alım gücümüzün düşüklüğünden dolayı çok pahalı geliyor ama orada da 5 dolar bile değerli olduğundan 120 dolar olmasını onlarda eleştirdi. Ben 976 TL'ye almıştım 5 ay önce Hepsiburada'dan. Geçenlerde çok zam geldi.
Konu sahibine şunu söyliyeyim, normal kablolu kulaklığı ile aynı ses kalitesinde kablosuz olanını düşün. Ben düzenli spor yaptığım için kablonun takılmasından bıkmıştım. İyi ki almışım diyorum şimdi.

Geri
Yukarı