AirPods 2. nesil alınır mı?

atlasmetee

Decapat
Daha fazla  
Herkese selam. AirPods 2. nesil kulaklığı almaya karar verdim Hepsiburada üzerinden ancak güven sıkıntım var birçok şikayet oluşmuş replika sattıklarına dair. Almayı düşündüğüm ürün orijinal midir? Daha önce alan var midir? Ufak bilgilendirme yapabilirseniz memnun kalırım. Bu fiyat bandında da daha iyi bir kulaklık tavsiye edebilecek varsa da önerilerine açığım. İyi forumlar... (hepsiburada linki)

Hocam satıcı direk Apple güven konusunda bir şey olmaz. Bende de 2. nesil şarj kutusu var. Gayet güzel sadece bassları kötü. Yok denecek kadar az hatta. Pil ömrü vs. götürüyor. Genelde derslerde müzik dinliyorum veya uyurken takıyorum 5-6 saatten fazla idare ediyor.

Hocam ben yaklaşık 1 sene önce hepsiburada üzerinden aldım. Aldıktan sonra kutu üzerindeki seri numarasını apple'ın garanti sayfasına girerek ürünü görüntüleyebilirsiniz. Böylece jelatini açmamış olursunuz.

Satıcının Apple olması güvenebilirsiniz anlamına geliyor. Eğer iPhone cihazınız varsa bu kulaklığı tavsiye ederim. Ses kalitesi, batarya hepsi çok güzel.

Hocam ben yaklaşık 1 sene önce Hepsiburada üzerinden aldım. Aldıktan sonra kutu üzerindeki seri numarasını Apple'ın garanti sayfasına girerek ürünü görüntüleyebilirsiniz. Böylece jelatini açmamış olursunuz.

Kutu üzeri ve içi seri numaralarınin farklı olduğuna dair birkaç yazı okumuştum öyle bir olasılık var mi? Varsa farklı olmasının sebebi nedir? Şimdiden teşekkürler.

Kutu üzeri ve içi seri numaralarınin farklı olduğuna dair birkaç yazı okumuştum öyle bir olasılık var mi? Varsa farklı olmasının sebebi nedir? Şimdiden teşekkürler.
Hocam o konu hakkında hiçbir fikrim yok fakat böyle bir durumun resmi apple satıcısında olabileceğini düşünmüyorum. Bu durum ayıplı mal kategorisine sokar mı ürünü onu da bilmiyorum daha bilgili biri açıklasa güzel olur.

Ben geçen hafta AirPods 2. nesil kulaklığımı Hepsiburada'dan aldım alır almaz seri no'sunu kontrol ettim sonra Apple destek ile görüşüp satın alma tarihini onaylattım. Ve garantiyi başlattım. Üründe hiçbir sıkıntı yok çok güzel alabilirsin. Başka soruların varsa yanıtlayabilirim. (Kutudaki seri no ile şarj kutusundaki aynıydı)

Ben geçen hafta AirPods 2. nesil kulaklığımı Hepsiburada'dan aldım alır almaz seri no'sunu kontrol ettim sonra Apple destek ile görüşüp satın alma tarihini onaylattım. Ve garantiyi başlattım. Üründe hiçbir sıkıntı yok çok güzel alabilirsin. Başka soruların varsa yanıtlayabilirim. (kutudaki seri no ile şarj kutusundaki aynıydı)

Kutusu 1. nesil, kulaklık 2.nesil olan alınır mı bende almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı