AirPods (2.nesil) kablolu şarj kutusu ile kablosuz arasındaki fiyat farkına değer mi?

RyseTheCrazy

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhabalar. Ben AirPods alacağım da daha önce hiç Bluetooth kulaklık kullanmadım ve izlediğim videolar kadarıyla anladığım şu ki AirPods'u kutuya koyduktan 5 dakika sonra kablosuz olarak 1 saat şarj oluyormuş. Peki bu kutuyu şarj etmek için de kablo kullanmıyor muyuz? Ve kablolu şarj versiyonunu alırsam o kutuya AirPods'ları koyduktan sonra kablosuz olarak o AirPods'lar şarj olmayacak mı yani kabloyu mu takacağım? Konu hakkında hiçbir fikrim olmadığı için kusura bakmayın ve son olarak kablosuz versiyonu almaya değer mi?

Kablosuz şarj kutusu gereksiz. Arada 300₺ oynuyor. Tek artısı masaya bırakırken şarj olması için bırakmanız olur. Zaten olası kullanım senaryosu genelde bu olur. O şarj kutusunu haftada bir şarj ediyorsunuz.

Ve evet kablosuz şarj ünitesini kabloyla adaptöre bağlıyorsunuz.

Kablosuz şarj kutusu gereksiz. Arada 300₺ oynuyor. Tek artısı masaya bırakırken şarj olması için bırakmanız olur. Zaten olası kullanım senaryosu genelde bu olur. O şarj kutusunu haftada bir şarj ediyorsunuz.

Ve evet kablosuz şarj ünitesini kabloyla adaptöre bağlıyorsunuz.

Şimdi benim almak istediğim versiyon şu AirPods kutuya bırakıldığında kablosuz şarj olsun ancak şarj kutusunu kablo ile şarj edeyim yani bu dediğim şey kablolu kutu versiyonunda da geçerli mi? Sonuç itibarıyla şarj kutusunu evde zaten şarj edeceğim kablolu olsun olmasın benim için bir şey fark etmeyecek tek istediğim şey dışarıda kullanırken herhangi bir kablo ile işim olmasın.

Şimdi benim almak istediğim versiyon şu AirPods kutuya bırakıldığında kablosuz şarj olsun ancak şarj kutusunu kablo ile şarj edeyim yani bu dediğim şey kablolu kutu versiyonunda da geçerli mi?
Evet kablolu şarj AirPods kutusu Lighting girişe sahiptir. Bu şarj kutusunu şarj etmek için Wireless Charger özelliği kullanamazsınız.

Geri
Yukarı