AirPods 2. nesil mikrofon boğuk ses sorunu

deux freres

Kilopat
Makaleler
1
Yaklaşık 4 aydır bu kulaklığı kullanıyorum. Ancak telefon görüşmesi, FaceTime veya WhatsApp gibi uygulamalarda görüntülü konuşma yaparken karşı taraf sesimi çok boğuk ve kesilerek duyduklarını söylüyorlar. Müzik dinlerken veya karşı tarafın sesini dinlerken bir problemim yok, gayet iyi duyabiliyorum ama sesim karşıya çok boğuk ve kalın gidiyor. Tıkanma olduğunu sanmıyorum düzenli olarak kulaklıkları temizliyorum. Sizce sorun ne olabilir?

Yaklaşık 4 aydır bu kulaklığı kullanıyorum. Ancak telefon görüşmesi, FaceTime veya WhatsApp gibi uygulamalarda görüntülü konuşma yaparken karşı taraf sesimi çok boğuk ve kesilerek duyduklarını söylüyorlar. Müzik dinlerken veya karşı tarafın sesini dinlerken bir problemim yok, gayet iyi duyabiliyorum ama sesim karşıya çok boğuk ve kalın gidiyor. Tıkanma olduğunu sanmıyorum düzenli olarak kulaklıkları temizliyorum. Sizce sorun ne olabilir?

Merhaba aynı sorundan muzdaribim. Teknik servise gönderdim cevap bekliyorum. Siz nasıl çözdünüz sorunu?

Bu yaşadığım sorun için sağ ve sol kulaklığım garanti kapsamında değiştirildi. Sonrasında sık sık kulaklıklar şarj olmamaya başladı ve sol kulaklık değiştirildi ancak sorun çözülmeyince case değişimi yapıldı. Sonrasında mikrofon problemim oldu yeniden. Sol kulaklığım tekrardan değiştirildi ve sorunum çözülmedi. En son görüşmelerim sonucunda kulaklıklarımın tamamıyla değiştirilmesine karar verildi. Şu anda ise bu değişim için bekliyorum.

Geri
Yukarı