AirPods 3. nesil almak mantıklı mı?

Görkem Say

Hectopat
Katılım
10 Nisan 2016
Mesajlar
292
Yer
Laurelindórinan
ANC özelliği olmayan bir kulaklığa bence o parayı vermek hiç mantıklı değil. Bana kalırsa Apple ekosistemi içerisindeki en bağımsız parça kulaklık. ANC cidden hayat kurtarıcı bir özellik olabiliyor. Bende Jabra Elite 75T var gayet memnunum. AirPods 3 bütçesine çıktıysan kesinlikle Pro modelini öneririm.
 

watrik

Hectopat
Katılım
5 Eylül 2014
Mesajlar
405
Anc' cok önemli bir unsur mu, müzik dinlerken ufaktan da olsa dışarıdan gelen sesleri duymak isterim, malum her an her şey olabiliyor ülkede.
İstediğiniz zaman aktif edebiliyorsunuz. Benim kullanım senaryom şöyle, dışarıda yürürken şeffaf moda alıp dışarıda olan biteni rahatlıkla duyabiliyorum. Evde de aynı şekilde şeffaf mod daha çok hoşuma gidiyor telefonla konuşurken vesaire. Gürültü engelleyiciyi nadiren açıyorum, kalabalık ortamlarda, metroda. En efektif kullandığım zaman uçuşlar sırasında oldu, uçuştaki sabit gürültüyü büyük oranda azaltıyor. Şahsi fikrim ANC günlük işlerde bazı görüşmeleri kolaylaştırabiliyor ve müzik konforunu da arttırabiliyor. Ama olmazsa olmaz bir şey mi derseniz bence olmasa da olur.
 

loneljfe

Hectopat
Katılım
5 Mart 2018
Mesajlar
187
Çözümler
1
2. nesil ya da 3. nesil almanı öneririm, pro uzun süreli kullanımda pek hoş olmuyor. Pro ve 2. nesil mevcut, ben 2. nesil tercih ediyorum.
 

İbrahim Zdemir

Terapat
Sosyal Tayfı
Katılım
2 Haziran 2015
Mesajlar
13.218
Makaleler
106
Çözümler
118
ANC önemli bir özellik. Sadece gürültü engelleme olarak düşünme. Dinlediğin müziğin zevki de artıyor.

Apple arıyor olmasan WF-1000XM3 önerirdim.
 

7lersevilmez

Yoctopat
Katılım
8 Kasım 2021
Mesajlar
1
Bende de Jabra Elite 75t vardı, silikon uçlar spor yaparken veya günlük kullanımda düşme yapıyordu ve bir zaman sonra ağrıtıyordu, iade ettim. Şimdi 3. nesil düşünüyorum çünkü Pro modelinde de Jabra'daki sorunla karşılaşmaktan korkuyorum.
 

Yeni konular

Yukarı