AirPods 3 sıfırlama sonrası bağlanmıyor

horozrooster

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ASUS ROG STRIX X670E-A GAMING WIFI 6400MHz(OC) DDR5 Soket AM5 M.2 RGB HDMI DP ATX Anakart
CPU:AMD Ryzen 9 7950X
RAM: Kingston 32GB(2x16GB) FURY Beast RGB 6000Mhz CL36 DDR5 AMD EXPO Dual Kit Ram
CPUCOOLER: NZXT Kraken X73 White
GPU: MSI RTX 3080 GAming Trio X
Kasa: Lian-Li O11 Dynamic Evo
Kasa fanları: 4x Lian-Li UNİFAN
Meslek
3D artist
11 ay önce AirPods 3. nesil kulaklık aldım. Son derece memnun 11 ay geçirdim, bugün sağ AirPods bağlanmadı, acele işim olduğu için kısa bir araştırma sonrası aygıtı unut yapıp tekrar bağlarsam sorunun gideceğini öğrendim. Telefonumdan bu aygıtı unut dedim fakat her şey tam burada başladı, bağlantı için beyaz ışık yanıp sönmesi gerekirken benim AirPods'um sanki bir cihaza bağlıymış gibi yeşil ışık yakıyordu. Arka tuşuna basılı tutunca yanıp sönmesi gerekirken beyaz ışık sabit kalıp sönüyor, 15 saniye sonra kendine hard reset atıp kırmızı ışığını 3 kere yanıp söndürüp tekrar yeşil ışığa dönüyor. Sadece telefonumda ve MacBook'umda kullandım, aynı iCloud'a bağlı olduğu için şu an hiçbirine bağlı değil ama bir türlü AirPods arama bağlanma moduna geçmiyor. Bu arada iyice temizledim ve şarjını tamamen doldurdum. Hiçbir şekilde çözüm bulamadım, bu konuda tecrübe sahibi biri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı