AirPods 5 dakika çalıp kapanıyor

Hopefollow

Picopat
Merhabalar. 3 yıl önce aldığım AirPods'umu bir süredir kullanmıyordum. Bugün kullanmak istedim. Kulaklıkların şarjı tam, başta şarkı çalıyor fakat 3-4 dakika sonra şarkı duruyor. Blueetoth kısmını kontrol ettiğim zaman bağlı değil yazıyor. Nasıl çözebilirim bunu?

Sıfırlamayı dener misiniz?

Sıfırladığınız hâlde sorun çözülmezse pilinin ömrü dolmuş olabilir.

Apple, pil için değişim yapabiliyor ama garantisi bittiyse neredeyse yeni kulaklıklar kadar tutuyor. Sorunun pilden olduğu serviste kesinleşirse ve garantisi yoksa en mantıklısı yeni kulaklık almak olur.

Üçüncü taraf yerlerin pili değiştirdiğine denk gelmedim. Başka şirketlerin pillerine de güvenmek biraz zor olur. Yüze o kadar yakın mesafede duran bir cihazın patlamasını kimse istemez açıkçası.

Apple, pil için değişim yapabiliyor ama garantisi bittiyse neredeyse yeni kulaklıklar kadar tutuyor. Sorunun pilden olduğu serviste kesinleşirse ve garantisi yoksa en mantıklısı yeni kulaklık almak olur.

Üçüncü taraf yerlerin pili değiştirdiğine denk gelmedim. Başka şirketlerin pillerine de güvenmek biraz zor olur. Yüze o kadar yakın mesafede duran bir cihazın patlamasını kimse istemez açıkçası.
Teşekkürler. Apple'dan pil değişimi için fiyat bilgisi alıp kararımı vereceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı