AirPods Pro 2 cıvıldamaya başladı

Yigiliboi

Hectopat
Daha fazla  
4 aydır kullandığım AirPods dün akşam saatlerinde yeşil ışık partisi yapıp cıvıldamaya başladı. Nedeni nedir?

Bir soru daha. Aktif olarak müzik dinlediğim esnada sağ ve sol Bluetooth bağı kesiliyor ve tekrar eşleşmesi uzun sürüyor. Birkaç yöntem denedim.

-Arkasındaki tuşa basılı tutarak fabrika ayarlarına geri döndürmeyi denedim.
-iPhone üzerinden her bağı kesmeyi denedim.
-Kalabalık ortamlardan (parazitlerden) uzak durmayı denedim.
-Bir süre Wi-Fi'siz dinledim o da olmadı.

Kısacası yardımsız cözemiyeceğim bir olay, eğer siz de yardım edemezseniz garantiye vermek durumunda kalacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Apple ile iletişime geçin.En iyi çözüm bu olur.Garanti hakkınızı kullanın.Farklı şeyler denemenizi tavsiye etmem çünkü daha farklı bir zarar verirsiniz ve garanti kapsamı dışında kalabilir Airpods'unuz.

4 aydır kullandığım AirPods dün akşam saatlerinde yeşil ışık partisi yapıp cıvıldamaya başladı. Nedeni nedir?

Bir soru daha. Aktif olarak müzik dinlediğim esnada sağ ve sol Bluetooth bağı kesiliyor ve tekrar eşleşmesi uzun sürüyor. Birkaç yöntem denedim.

-Arkasındaki tuşa basılı tutarak fabrika ayarlarına geri döndürmeyi denedim.
-iPhone üzerinden her bağı kesmeyi denedim.
-Kalabalık ortamlardan (parazitlerden) uzak durmayı denedim.
-Bir süre Wi-Fi'siz dinledim o da olmadı.

Kısacası yardımsız cözemiyeceğim bir olay, eğer siz de yardım edemezseniz garantiye vermek durumunda kalacağım.
Hocam Apple Store'a götürün. Apple kaynaklı bir problem ise sıfırı ile değişim yapılır.

Arkadaşlar ürünü Apple'ye götürdüm ancak bir sorun yoktu donanımsal olarak. Yazılımsal bir sorunmuş bunun hakkında bir patch gelebilirmiş Apple tarafından.

Ses ışığın nedeni de yeni bir güncellenmenin kurulduğunu gösteren bir bildirimmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı