AirPods Pro 2. faturasız garanti olur mu?

oguzkaan1345

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben arkadaşımdan AirPods Pro 2.nesil alacağım. Arkadaşımla konuştuk kendisi sınıf arkadaşım IMEI numarasını istedim sorguladım ürün orijinal ve daha 10 ay garantisi var. Arkadaşım ürünü fazla kullanmamış 4000 TL'ye veririm dedi. Bende olur dedim ama bir sorun var arkadaşım ürünün faturasını çöpe atmış. Apple teknik servisleri de faturasız ürün kabul etmiyor diye biliyorum. Ürünün faturasını dijital olarak nasıl bulabiliriz veya nasıl yenisini çıkarttırabiliriz. Ürün Turkcell'den alınmış.

Apple teknik servisleri faturaya bakmıyor hocam. Ürünün garanti süresi dolmamış olsun ve Apple servisi dışında başka hiçbir yerde işlem görmemiş olması yeterli.

Gene de ben faturasız almak istemedim herhangi bir şekilde faturayı bulma şansımız var mı acaba? (dijital fatura ya da Turkcell ürünün yeni faturasını veriyor mu)

Gene de ben faturasız almak istemedim herhangi bir şekilde faturayı bulma şansımız var mı acaba? (dijital fatura ya da Turkcell ürünün yeni faturasını veriyor mu)

Arkadaşın internet üzerinden aldıysa zaten orada E fatura olacaktır kendisine mail ile gelmiştir. Eğer mağazadan aldıysa aldığı mağazaya gitmeniz gerekiyor. Arkadaşın aldığı tarihi net bilmesi lazım ve yanında o da gelmesi lazım. Tarihi öğrendikten ve arkadaşını yanına aldıktan sonra o mağazaya gidip temsilci arkadaşla konuşmanız durumu anlatmanız gerekiyor. Muhtemelen kayıtlarda olduğu için size yenisini çıkarıp vereceklerdir.

Arkadaşın internet üzerinden aldıysa zaten orada e fatura olacaktır kendisine mail ile gelmiştir. Eğer mağazadan aldıysa aldığı mağazaya gitmeniz gerekiyor. Arkadaşın aldığı tarihi net bilmesi lazım ve yanında o da gelmesi lazım. Tarihi öğrendikten ve arkadaşını yanına aldıktan sonra o mağazaya gidip temsilci arkadaşla konuşmanız durumu anlatmanız gerekiyor. Muhtemelen kayıtlarda olduğu için size yenisini çıkarıp vereceklerdir.

Nakit olarak mağazadan teslim almış.

Arkadaşın internet üzerinden aldıysa zaten orada e fatura olacaktır kendisine mail ile gelmiştir. Eğer mağazadan aldıysa aldığı mağazaya gitmeniz gerekiyor. Arkadaşın aldığı tarihi net bilmesi lazım ve yanında o da gelmesi lazım. Tarihi öğrendikten ve arkadaşını yanına aldıktan sonra o mağazaya gidip temsilci arkadaşla konuşmanız durumu anlatmanız gerekiyor. Muhtemelen kayıtlarda olduğu için size yenisini çıkarıp vereceklerdir.

Tamamdır teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı