Airpods Pro fiyatına değer mi?

Ben yaşadım. 7 defa. Ya sağ ya sol kulaklık bir süre sonra kullanırken çıt çıt ses çıkarmaya başlıyor. Garantiye verdiğimde genelde değiştiriyorlardı lakin son seferinde sağ kulaklık bozukken sol kulaklığı değiştirdiler ve şu an sağ kulaklığı servise yeniden vermeme rağmen halen daha bozuk. Bir kaç gün sonra yeniden garantiye vereceğim eğer yine değiştirmez sorun yok deyip yollarlarsa da Apple'a doğrudan ileteceğim kulaklığı.
Size bir soru soracağım, kutuyu ilk açtığınızda garip bir koku fark ettiniz mi?

ANC özelliği nasıl? Ben sırf onun için Pro almayı düşünüyorum ama kulağıma uyup uymayacağından emin olamadım.
Çok güzel çalışıyor. Tüm sesleri tabi ki de kesemiyor ama aynı frekansda ki (Uçak, rüzgar) gibi sesleri gerçekten çok başarılı bir şekilde kesebiliyor. Ayrıca şeffaflık modu sayesinde dışarıdaki sesleri müzik dinlerken duymanıza da yarıyor. Ek olarak IOS 15 ile birlikte duyma yardımcısı özelliği de geliyor. Tabi iPhone kullanıyorsanız...

1. Hi-Fi destekliyor lakin lossless dediğimiz türü desteklemiyor. Bluetooth'la ses veren hiçbir ürün desteklemiyor neredeyse zaten.
2. kütüphanede kesintisiz 6-7 saat kullandığımı hatırlıyorum. %50 seste anc aktif.
3. yapmıyor. Tabii kulak yapınıza göre değişir.
4. silikonları bayağı sağlam ve kaliteli. Çekiştirseniz falan kopmuyor. Zaten değiştirilebilir.
5. kesinlikle ısınmıyor. Güneş altında bile ısındığını hissetmedim hiç.
6. kulak uçları sararıyor kulaklıkta sararma yok.
7. kulağınıza oturmazsa kulak ucunu değiştirebiliyorsunuz o yüzden pek problem yaratmıyor.

Uzamsal ses nasıl? 2500 TL'ye deger mi?

Geri
Yukarı