AirPods Pro için hangi şarj adaptörü alınmalı?

5W şarj aleti ile şarj ederseniz batarya ömrü için daha sağlıklı olur, günümüz telefonları bile normal şarjı 15W. Kaliteli ve orijinal şarj aleti kullanmayı unutmayın.

5W tabii ki de 20W ne kanka neyi şarj ediyon.

He bir de 5W değil 5v.

5W şarj aleti de olur 20W şarj aleti de olur. AirPods'un da çekeceği akım kendisi tarafından belirleniyor. Şarj aleti çok güçlü olsa da cihaz için bir şey fark etmez. Elinizde hazırda bir 20W şarj aleti varsa onu kullanabilirsiniz. İkinci bir adaptör almanız gerekiyorsa ve bir ucu Type-A olan Lightning kablodan elinizde varsa, sıradan bir 5-10W adaptör alabilirsiniz.

5W şarj aleti ile şarj ederseniz batarya ömrü için daha sağlıklı olur, günümüz telefonları bile normal şarjı 15W. Kaliteli ve orijinal şarj aleti kullanmayı unutmayın.

Apple'ın sitesinde 20W adaptör ile de şarj edilebileceği yazıyor fakat 20W fazla gelir evet ben Apple Watch ımıda 5 W işe şarj ediyorum

Apple'ın sitesinde 20W adaptör ile de şarj edilebileceği yazıyor fakat 20W fazla gelir evet ben Apple Watch ımıda 5 W işe şarj ediyorum.

Hocam zaten bataryası küçücük şey yarım saatte veya 1 saatte doluyor hem daha hızlı şarj etmek yerine yavaş ve sakin şarj etmek daha sağlıklı olur.

5W şarj aleti de olur 20W şarj aleti de olur. AirPods'un da çekeceği akım kendisi tarafından belirleniyor. Şarj aleti çok güçlü olsa da cihaz için bir şey fark etmez. Elinizde hazırda bir 20W şarj aleti varsa onu kullanabilirsiniz. İkinci bir adaptör almanız gerekiyorsa ve bir ucu Type-A olan Lightning kablodan elinizde varsa, sıradan bir 5-10W adaptör alabilirsiniz.

Apple'ın eski 5 W şarj adaptöründe Type-C çıkışı yok onun içinde type A kablosu almam gerekiyor ama 20W AirPods için fazla gelebilir

Yeni konular

Geri
Yukarı