AirPods Pro kutusunun şarjı bitince kulaklıklar otomatik devreye giriyor mu?

• Konuyu başlatan UmkuT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 17B

UmkuT

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcılığı | Muhasebe | Lojistik
Arkadaşlar ben siparişimi verdim ama aklımda bir soru kaldı ve nette bulamadım. Kutusunun şarjı bitince kulaklıklar otomatik devreye giriyor mu?

Hayır,telefona bağlıysa giriyor diye biliyorum,ayrıca soruyu tekrardan sorarsanız sevinirim pek birşey anlamadım C son kararım :D

Şarj kutusuna koyduğunuz an kulaklık kapanır ve şarja devam eder. Şarj bittiği an rengi ortadan kalkar ve kapalı pozisyonda kalır, siz kulaklığı kaldırana kadar devam eder. İlk bağlamadan sonra kulaklığı her aktif ettiğinizde otomatik bağlanır. Kutunun şarjı ile kulaklığın şarjı ayrı olaylar, birbirini tetiklemez.

Şimdi şöyle airpodun kutusu var ya. Biz kulaklığı koyduk ama işte şarj ederken kutunun şarjı bitti. O zaman otomatik olarak bir cihaza bağlanıyor mu?

Yani kutunun şarjı bittiğinde kulaklıklar nasıl davranır?

Kutunun şarjı bittiğinde kulaklıklar kapalı kalır. Kulaklıkları kutudan çıkardığınızdada kulaklıkların şarjı varsa öyle bağlanır.

Kutunun şarjı bittiğinde kulaklıklar kapalı kalır. Kulaklıkları kutudan çıkardığınızdada kulaklıkların şarjı varsa öyle bağlanır.

Tamam teşekkürler. Çünkü seinheiserda bu sorun varmış umarım bunda yoktur diyordum. Hatta bir çok kulaklıkta bu sorun var galiba.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı