AirPods sağ kulaklığından sesi gelmiyor

Yola_Exe

Femtopat
Daha fazla  
Selam dostlar!
Yaklaşık 2 ay boyunca dongle yardımıyla AirPods kulaklığımı Windows 10 cihazım üzerine kullandım, ama bir sorun çıktı, sağ kulaklıktan ses gelmiyor, veya bazen en başta birkaç saniye ses geliyor, sonra onun bağlantısı kopuyor, şarj sorunları ile ilgili olabilir diye düşünüyorum ama bileniniz var ise memnun kalırım.

Selam dostlar!
Yaklaşık 2 ay boyunca dongle yardımıyla AirPods kulaklığımı Windows 10 cihazım üzerine kullandım, ama bir sorun çıktı, sağ kulaklıktan ses gelmiyor, veya bazen en başta birkaç saniye ses geliyor, sonra onun bağlantısı kopuyor, şarj sorunları ile ilgili olabilir diye düşünüyorum ama bileniniz var ise memnun kalırım.

Hocam büyük ihtimalle işe yaramacak ama yine de bir erişilebilirliğe bakar mısınız?
B10DF148-9A98-4CD0-9827-CE84C97217F9.png

Şu an şarj yerini temizledim, bir de AirPods'u koyduğumuz bölmeyi temizledim ve şarja taktım, arada gelmesi kir kaynaklı şarj problemi olabileceğini düşündürüyor bana

Olabilir hocam, güzelce şarj edin, hem kutuyu hem de kulaklıkları. Bazen şarjın az olmasından dolayı da bu tarz sorunlar olabiliyor.

Geri
Yukarı