AirPods vs AirPods Pro

O bir sorunmuş işte.
Kesinlikle. Kendimde ilk nesil AirPods vardı ve ikinci senesine birkaç ay kala öldüler. Günde 6-10 saat arası kullanıyordum. Servisi sıvı teması deyip gönderdi ama pil değişimi yine de ücretli olurdu sanırım. Kablosuz ve pille çalışan her şeyin kaderi bu. İleride pil teknolojisi gelişirse bir çift daha alabilirim sanırım. İki senede bir yenilemek sorun olmayacaksa da normal olanını alırsınız. Onlar da gayet yeterli.

Kesinlikle. Kendimde ilk nesil AirPods vardı ve ikinci senesine birkaç ay kala öldüler. Günde 6-10 saat arası kullanıyordum. Servisi sıvı teması diyip gönderdi ama pil değişimi yine de ücretli olurdu sanırım. Kablosuz ve pille çalışan her şeyin kaderi bu. İleride pil teknolojisi gelişirse bir çift daha alabilirim sanırım.
Günde 6-10 saat çokmuş.Ben en fazla 2-3 saat kullanacağım.

Ben şu an Anker Soundcore Life Note kullanıyorum. Hip-hop ekolayzır ayarında kullanıyorum bass biraz fazla gibi, ayar yapmazsam da az geliyor. Bence iyi bir kulaklık ama. Tamamen kablosuz istiyorsan önerebilirim.

Günde 6-10 saat çokmuş. Ben en fazla 2-3 saat kullanacağım.
Tahminen 3. senesini zorlayabilir o zaman. Yine de şans işi. Abonelik sistemi gibi düşünün. Gürültü engelleme ve müzik dinleme ayda 44 TL, sadece müzik dinleme 25 TL. 😅 Seçim size kalmış.

Geri
Yukarı