Airprint destekli 800TL yazıcı önerisi

buckbeak

Hectopat
Merhaba arkadaşlar 800 TL fiyat bandında bir yazıcı arıyorum. Airprint olmazsa almam renkli renksiz olması önemli değil. Çok sesli ve çok yavaş çalışmayan bir model olursa iyi olur. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bütçeye en uygun yazıcı aşağıda olacaktır. Bütçeyi arttırabilirseniz ne kadar arttırabileceğinizi de belirtirseniz iyi olur.

Bu bütçeye en uygun yazıcı aşağıda olacaktır. Bütçeyi arttırabilirseniz ne kadar arttırabileceğinizi de belirtirseniz iyi olur.

Sagolasin hocam bunu arastiracagim ayrica butceyi arttiramam maalesef bir de baska onerileriniz varsa bekliyorum

Hayır ne yazık ki bu bütçeye en iyisi bu. Mürekkebin kurumaması için en azından 2 haftada bir çıktı almayı ihmal etmeyin. Şimdiden hayırlı olsun. :)

E4240 modeli varsa onu alabilirsiniz. Zaten düz mantıkla üst model daha iyidir. :)

Ben ilk baktığımda görememiştim E4240'ın bütçenizi aşmadığını. O halde E4240 alabilirsiniz. :)

E4240 modeli varsa onu alabilirsiniz. Zaten düz mantıkla üst model daha iyidir. :)

Ben ilk baktığımda görememiştim E4240'ın bütçenizi aşmadığını. O halde E4240 alabilirsiniz. :)
Bende canon bakiyordum sizde bu fiyata en iyisi oldugunu soyleyince baya rahatladim acikcasi cok tesekkurler

hocam bir de kartus derdi olmayan (tankli veya tonerli galiba bilmiyorum) max 1300 tl fiyat bandinda ne onerirsiniz? Daha dogrusu 1300 tl bandinda kartus derdi olmayan bir yazici var mi

Aşağıdaki ürün tam olarak aradığınız şey bence. Bir bakın derim.

Aşağıdaki ürün tam olarak aradığınız şey bence. Bir bakın derim.

eyvallah baya bişime yaradı bunlar ayrıca dikkatimi çekti bende malatyalıyım :)

Yeni konular

Geri
Yukarı