Airties Air 5341 nasıl access point olarak kullanılır?

EmreCanTuna

Kilopat
Makaleler
32
Yer
Çorlu/Tekirdağ
Merhaba, şu an Keenetic Omni DSL N300 modemi kullanmaktayım. Öncesinde başlıkta belirttiğim modemi kullanıyordum. Yeni modem alınca eskisi boşa çıktı. Ben de öyle boş boş duracağına access point olarak kullanmak istiyorum fakat beceremedim. Benim isteğim keenetic modem benim odamda dururken Airties ise oturma odasında duracak şekilde oraya internet sağlamasını istiyorum. İki modem illaki birbirleriyle ethernet kablosuyla bağlı olmak zorunda mı yoksa işlem tamamen kablosuz olarak gerçekleşebiliyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, şu an Keenetic Omni DSL N300 modemi kullanmaktayım. Öncesinde başlıkta belirttiğim modemi kullanıyordum. Yeni modem alınca eskisi boşa çıktı. Ben de öyle boş boş duracağına access point olarak kullanmak istiyorum fakat beceremedim. Benim isteğim keenetic modem benim odamda dururken Airties ise oturma odasında duracak şekilde oraya internet sağlamasını istiyorum. İki modem illaki birbirleriyle ethernet kablosuyla bağlı olmak zorunda mı yoksa işlem tamamen kablosuz olarak gerçekleşebiliyor mu?
İkisi arasındaki bağlantı için tek seçeneğin kablolu cat5 veya cat6 ile. Ama Airties'in modemin Router özelliği varsa tabii.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı