AISuite 3'ün Hiçbir Setup Dosyası Açılmıyor

• Konuyu başlatan Agab
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 3B
A

Agab

Ziyaretçi
ASUS A88XM-A anakartım var ve Asus'un sitesinden anakartımın desteklenen sürücüler kısmından indirdim. Fakat rardan çıkarıp setupa tıkladığımda küçük bir pencere geliyor bir şey yüklüyor gibi oluyor 1-2 saniyede kapanıyor ekrana gelen bir şey yok. Genel setup, veya başka bir klasör içindeki (USB 3.0 boost vs..) hepsinde böyle oluyor bir şey geliyor hemen kapanıyor o pencere. 2-3 saat sonra görev yöneticisinden baktığımda arka planda çalışıyor gözüküyor. Ama ekrana gelen bir şey yok işte.

İşletim sistemi güncelleştirmeleri yapın. Tekrar indirin dosyayı:

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/misc/utils/AI_SuiteIII_XPWin7-8-8-1_A88X-A_S_VER10058.zip

BIOS da güncel olsun.
BIOS güncel yine açılmıyor. Arkaplanda şu ikisi açılıyor ama işlemi yok.

ivpCbKI.png

(Sosyal dışı servis kullanımı diye ban yiyip duruyorum da buraya nasıl resim ekleyeceğimi bilmiyorum kusura bakmayın)

AsusSetup.exe'nin özelliklerine girin ve tüm kullanıcıların bu yazılımı kalıcı olarak yönetici çalıştırması için yetki verin. Sonrasında uyumluluk gidericisinin önerdiği ayarlar ile yazılımı yüklemeye çalışın. Bunu PC'ye rest attıktan veya görev yöneticinisinden Al Suite 3 hakkında çalışan tüm görevleri sonlandırın.

AsusSetup.exe'nin özelliklerine girin ve tüm kullanıcıların bu yazılımı kalıcı olarak yönetici çalıştırması için yetki verin. Sonrasında uyumluluk gidericisinin önerdiği ayarlar ile yazılımı yüklemeye çalışın. Bunu PC'ye rest attıktan veya görev yöneticinisinden Al Suite 3 hakkında çalışan tüm görevleri sonlandırın.
Olmuyor ya. Başka çözüm kalmadı sanırım :(

Anakart DVD'si üzerinden yükleme yapmayı dener misiniz? Veya bir önceki sürümü kurmayı deneyin:

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/misc/utils/AI_SuiteIII_XPWin7-8-8-1_A88XM-A_S_VER10055.zip

Son olarak sistemdeki tüm ASUS yazılımlarını kaldırın ve sistemi yeniden başlatın. CCleaner ile kayıt defteri ve dosya temizliği yapın. Tekrar kurmaya çalışın. İşletim sistemine sonradan herhangi bir ayar veya yapılandırma yapmış mıydınız?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı