Ajan oyun önerisi

Stealth Action-Shooter olarak TPS-FPS fark etmeksizin;

- Tom Clancy's Splinter Cell Conviction
- Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist Digital Deluxe Edition
- Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory
- Metal Gear Solid V The Phantom Pain & Ground Zeroes
- Dishonored 1 Game Of The Year Definitive Edition & Dishonored 2 & Death Of The Outsider
- Sniper Ghost Warrior 2 & 3 (Season Pass Edition)
- Sniper Elite V2 Remastered & 3 & 4 (Deluxe Edition)
- Deus Ex Mankind Divided & Human Revolution (Director's Cut)
- James Bond 007 Legends & Quantum Of Solace & Blood Stone (stealth değil ama oynamış olduğunuz oyunlara benzer tarzda kamera açısına sahip, aksiyon tarzında önerebileceğim eski ajan serilerinden.)

Son düzenleme:
007 Legends ve Quantum Of Solace oyunlarının konusu daha çok filmlerindekine benzer şekilde kendisine ve çalıştığı gizli istihbarat servisine tehdit olabilecek ve aynı zamanda birlikte çalışıp değer verdiği insanların da hayatlarını ne pahasına olursa olsun, onlara elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan James Bond'un komplike hikayesini konu alıyor. Blood Stone'da ise; Greco (Luis Soto) adındaki uluslararası terörist örgütün, Yunanistan-Atina (Akropolis)'teki G20 özel liderler zirvesine saldırı yapılacağı bilgisi MI6 İngiliz istihbaratının kulağına gidiyor, ve bu durum üzerine MI6' in baş koltuğunda yer alan Judi Dench, gerçekleşecek bu faaliyeti önlemek için James Bond (Daniel Craig)'i devreye sokmasıyla hikaye başlamış olur. Hikaye gittikçe daha küresel bir komplonun bir parçası hale geliyor..

Yani "ajan oyunu" deyince james bond fimlerini andıran bir şey olmak zorunda değilse Deux Ex: Human Revolution öneririm, bana sorarsanız bu oyun istihbarat, ajanlar, komplo teorileri vb. olaylara çok daha gerçekçi bir şekilde yaklaşıyor, ve oyunu istediğiniz gibi oynamanıza izin veriyor.

İkinci oyunu Mankind Divided gözümde en az ilk oyun kadar başarılı ama sistem gereksinimleri biraz yüksek kalıyor. Bilgisayarını bilmeden önermem zor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı