Ajazz AK33 alınır mı?

• Konuyu başlatan Silinen üye 301523
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 3B
S

Silinen üye 301523

Ziyaretçi
İlk defa mekanik klavye kullanacağım. Ajazz AK33 önerir misiniz? Laptop klavyesi ve 10 TL'lik klavye kullanmıştım, memnundum ama bozulmaya başladı tuşların bazıları gitti.

#Aliexpress TRY 167.21 32%off | ajazz AK33 82 tuşları mekanik klavye rusça/İngilizce düzeni oyun klavyesi RGB arka işık mavi/siyah anahtarı kablolu klavye.
Gerçek rgb olursa daha iyi olur o yüzden Metoo Zero'yu daha iyisini bulamadığım sürece almayacağım. Bulamazsam alırım. K81 falan almak istemiyorum, Elit pastanesinden çikolata alırım daha iyi. RGB olup da yazılımı olan bulursanız mükemmel olur. Ebay'dan alamıyorum onu dikkate alırsanız sevinirim. Malum ülkemizde PayPal bile yasak. Rgb klavye bulamazsam rgb şerit alıp odayı döşeyeceğim. Çok hoşuma gitti

GXT 890 kullanıyorum. Gerçek RGB, her tuş 16M renk atanabiliyor. Mevcut yazılımı ve hazır efektleri son derece bol ve yeterli. 250TL'e almıştım ve hayatımın en doğru hareketleri listesine ekledim. Şiddetle öneririm.

Hot swap özellikli klavye kullandınız mı?
Avantajlı oluyor mu?

Tam boyuta da hayır demem hatta numpadli de olabilir.
Elimde bozuk bir Metoo Zero var, Çin'den sıfır alıp bozuk olanı göstererek tartışma açsam ve para iadesi alsam? Önerir misiniz? Öncekinin iadesini tam alamadım böyle bir yol izleyeyim mi?

Hot swap özellikli klavye kullandınız mı?
Avantajlı oluyor mu?

Tam boyuta da hayır demem hatta numpadli de olabilir.
Evet hotswap özellikli kullandım.
Fakat iki tür GK61 var birtanesi optical switch destekleyen bir de geleneksel mx, kailh, gateron vs türünü destekleyen. Klavye halinde satılanı sadece optical switch için hotswap destekliyor. Seçenekleriniz sınırlı değiştirmek isterseniz. Sadece Gateron optical swichler ile değiştirebilirsiniz.
GK61'in tek kötü yanı yazılımı. Onun dışında güzel bir klavye.

TKL türü hotswap istiyorsanız Hexgears GK707'ye göz atabilirsiniz. Kailh box switchlerle geliyor.

Linear switchleri kişisel olarak yorumlarsam:
Gateron Red > Kailh Box Red > Cherry Mx Red > Outemu Red

Yeni konular

Geri
Yukarı