Ajazz K670T alınır mı?

Bütçe
2000

Erenn58

Kilopat
Merhaba, küçük boyutlarda mekanik klavye bakıyordum. Ajazz K620t modeli gözüme çarptı. Bu klavyenin V1 ve V2 versiyonları var. Bilen arkadaşlar bu modeller arasında ne gibi farklar olduğunu açıklarsa çok iyi olur. Ayrıca bu klavyeler sizce alınır mı? Başka modellerde %60 ve %65 klavyelerde önerebilirsiniz.

Son düzenleme:
Bunlara bakabilirsin. Aliexpress, banggood o tarz yerlerde daha çok var.

Bunlara bakabilirsin. Aliexpress, banggood o tarz yerlerde daha çok var.
Hocam önerileriniz için teşekkür ederim. Attıklarınızdan AK816 tuşu fazla olduğu için uymuyor. Ayrıca beyaz kasa klavye arıyorum. Attığınız 3068B plus modelinin beyaz olanı hoşuma gitti.
Bu klavye hoşuma gitti ama switch işini pek bilmiyorum. Jelly pink switch nasıldır bilginiz var mı? Birde ben mavi switch bakıyordum ama neredeyse çoğu kişi mavi switchler hakkında olumsuz yorum yapmış bunun nedeni nedir. Son olarak sizce 3068B plus mı daha iyidir yoksa K620T mi?

Pek bir bilgim yok ama kısa bir araştırmayla öğrenebilirsin. Piyasada çok fazla switch var. Senin nasıl bir şey istediğine bağlı. Beyaz kasa istiyorsan bu da güzeldir.
@Erenn58

Pek bir bilgim yok ama kısa bir araştırmayla öğrenebilirsin. Piyasada çok fazla switch var. Senin nasıl bir şey istediğine bağlı. Beyaz kasa istiyorsan bu da güzeldir.

@Erenn58
Neden bilmiyorum ama RK68 pek hoşuma gitmedi. Anne pro 2 modeli de ilk baktığım modeldi çok beğendim ama hotswap olmaması vazgeçirdi beni. TH66 modeli de aklımdaki bir model ama fiyatı diğerlerine göre bir tık daha fazla geliyor.

Akko pişman etmez bence almaya değer.
Hocam aşağıdaki linkte bulunan Akko 3068B Plus modelini satın aldım. Önerileriniz için teşekkür ederim tekrardan.
Switch olarak seçenek olmadığından pink switch olarak aldım. Bir de bu klavyelere mod yapılıyormuş pek fazla araştıramadım ama bilginiz varsa neden yapıldığını söyler misiniz. Sanıyorum ses değişikliği için yapıyorlar.

Hocam aşağıdaki linkte bulunan Akko 3068B Plus modelini satın aldım. Önerileriniz için teşekkür ederim tekrardan.
Switch olarak seçenek olmadığından pink switch olarak aldım. Bir de bu klavyelere mod yapılıyormuş pek fazla araştıramadım ama bilginiz varsa neden yapıldığını söyler misiniz. Sanıyorum ses değişikliği için yapıyorlar.
O işler cidden bir hobi. İnternette araştırabilirsiniz malum ekonomi yüzünden pek bir imkanımız olmuyor. Yabancılar bayağı bir modluyor YouTube üzerinden bakabilirsiniz. Genelde deep sound diyorlar thocky diye de geçer ses ve hissiyat için yapıyorlar. Değişik değişik modlar var. Videolar size yardımcı olacaktır. Güle güle kullanın :)

O işler cidden bir hobi. İnternette araştırabilirsiniz malum ekonomi yüzünden pek bir imkanımız olmuyor. Yabancılar bayağı bir modluyor YouTube üzerinden bakabilirsiniz. Genelde deep sound diyorlar thocky diye de geçer ses ve hissiyat için yapıyorlar. Değişik değişik modlar var. Videolar size yardımcı olacaktır. Güle güle kullanın :)
Biraz baktım da sizin de dediğiniz gibi ses ve hissiyat içinmiş. Bu konuda bilgim olmadığından hiç o işe girmeyeceğim. Teşekkür ederim 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı