AK-47 Aquamarine Revenge vs The Empress

SensOuma

Centipat
Daha fazla  
Anubis, neon devrimi vs kullandım ama sattım. Bu iki skin arasında kaldım. Siz hangisini tercih ederdiniz?

Anubis, neon devrimi vs kullandım ama sattım. Bu iki skin arasında kaldım. Siz hangisini tercih ederdiniz?
WW 0.38 ST kullandım empressi yaklaşık 2 sene ve çok tatmin ediciydi. Satmaz olaydım 2 oyunda dehşet duruyor. Kesinlikle empress.

Kesinlikle Empress. Ve bu skinde istersen BS istersen FN al aşınma olmuyor sadece rengi kararıyor. Aynı şey m4a1s mecha sanayide de ve birçok skinde geçerli

İki skin arasında kaldım dedim Asiimov ne alaka?

Kesinlikle empress. Ve bu skinde istersen bs istersen FN al aşınma olmuyor sadece rengi kararıyor. Aynı şey M4A1s mecha sanayide de ve birçok skinde geçerli.

FT ile WW arasında pek bir fark göremedim. FT 730TL, WW 590TL bu fiyat farkına değeceğini zannetmiyorum. WW almak mantıklı gibi duruyor.

Sormuşsun ya kanka siz hangisini tercih edersiniz diye? :D ben ikisini de değil asiimovu tercih ediyorum.

Kankam ikisi arasından dedim dışına çıkamazsın. Sınavda olduğunu düşün 5 şık arasından değil de kafana göre bir cevap verebilir misin?

Sormuşsun ya kanka siz hangisini tercih edersiniz diye? :D ben ikisini de değil asiimovu tercih ediyorum.

Hangi ak skinini demedim kankam bunlardan hangisini dedim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı