AK-47 l Slate - Fiyatı ne kadar düşer?

LethalSmile

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanın fiyatı şu an 30 TL civarlarında. Olması gereken fiyat bu değil, hâlâ çok yüksek fiyatı. Bir süre sonra kasaya olan ilgi azalacağı için fiyat düşecektir. Muhtemelen kırık diş kasasının fiyatına eşitlenir. Bununla birlikte içindeki eşyaların fiyatı da düşecektir tabii ki. Bu skinin Battle-Scarred versiyonu 80-90 liraya kadar gerileyebilir. Daha düşük bile olabilir belki. 3-4 ay sonra bu fiyatlara gelebilir diye tahmin ediyorum.

BS daha da siyah dikkat ederseniz anlaşılıyor.

Evet öyleymiş. BS olan daha siyah ve mat duruyor, daha güzel bence. Resimde de belli oluyor. Üstteki FN, Alttaki BS:

ak47slate.jpg

Kesinlikle dostum! =) İlerde pahalı olabilir BS'si o yüzden alın yani yatırım tavsiyesi değil ama işte kendi düşüncem böyle :D

Tek renk skinler çok yok, değerlenebilir. Ama bu skin sadece mor kalitede. Bu yüzden kasadan düşme oranı kırmızı veya pembe kalitedeki eşyalara göre çok fazla, ileride piyasada bu skinden bol bol kasadan çıkarılacağı için piyasada fazla miktarda bulunacak, pek nadirliği kalmayacak. O yüzden çok bir şey beklememek gerek.

Tek renk skinler çok yok, değerlenebilir. Ama bu skin sadece mor kalitede. Bu yüzden kasadan düşme oranı kırmızı veya pembe kalitedeki eşyalara göre çok fazla, ileride piyasada bu skinden bol bol kasadan çıkarılacağı için piyasada fazla miktarda bulunacak, pek nadirliği kalmayacak. O yüzden çok bir şey beklememek gerek.
İnşallah yükselir ya. Değer verilcebilcek bi skin çünkü.

İnşallah yükselir ya. Değer verilebilecek bir skin çünkü.

Valla bilemiyorum hocam. Ben de yükselmesini isterdim ama daha hâlâ düşüş aşamasında, aylarca daha sürebilir bu düşüş kasanın fiyatı sabitlenene kadar. Skinin kalitesinin mor olması işi çok bozuyor, zaman geçtikçe ne olacağı belli olur artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı