AK-47 Redline + Üzerindeki stickerlar ne kadara satılır?

skyyy

Hectopat
"Hava atmak için açılmış konu." Diyecek arkadaşlar konudan çıkarsa sevinirim. Bu AK-47'yi ByNoGame'de ne kadara satabilirim?

1603377533318.png

Üzerinde olan stickerlar,

1603377565086.png

1603377598147.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç yıldır CS:GO oynuyorsunuz bilmiyorum fakat silah skinlerinin üzerindeki stickerlar fiyata etki etmiyor. Silahınız aşınma durumuna göre steam topluluk pazarındaki fiyatları baz alarak fiyat koyabilirsiniz. Moderatörler konuyu kilitleyebilir.

Dipnot: Fakat silah skini alan oyuncular silahın üzerindeki sticklerlara dikkat ederler yani hızlı satılmasını sağlayabilir.
Skin ve çıkartmaların değerlerinin toplamının biraz daha azına.
Yanlış bilgilendirme. Silah üzerindeki stickerlar fiyata etki etmez.

Kaç yıldır CS:GO oynuyorsunuz bilmiyorum fakat silah skinlerinin üzerindeki stickerlar fiyata etki etmiyor. Silahınız aşınma durumuna göre steam topluluk pazarındaki fiyatları baz alarak fiyat koyabilirsiniz. Moderatörler konuyu kilitleyebilir.

Dipnot: Fakat silah skini alan oyuncular silahın üzerindeki sticklerlara dikkat ederler yani hızlı satılmasını sağlayabilir.
Bu oyunu 3 yıldır oynuyorum. Ama üstünde olan sticker 1250₺ civarı. Yinede 130₺'ye mi satabilirim?

Gerçek değerine satmanız çok zor. Genelde hastası olan adamlar bu paraları verebiliyor.

Skin fiyatı + sticker fiyatının %10'u.

Alıcısını bulamadığınız sürece skin fiyatının üstünde kimse vermez.

Gerçek değerine satmanız çok zor. Genelde hastası olan adamlar bu paraları verebiliyor.

Skin fiyatı + sticker fiyatının %10'u.

Alıcısını bulamadığınız sürece skin fiyatının üstünde kimse vermez.
Fiyatı çok düşük oluyormuş ya, o zaman satmayacağım. Teşekkürler, konu kilitlenebilir.

jaguar ft üzerinde aynı ibuypower çıkartmasını, cs.money üzerinde ek +280₺ ye sattım. Konudan anlamayanlar lütfen yanıltıcı yorum yapmasın. Müşterisini bulursanız gayet de satabilirsiniz. Belli bir kesinti ile CS.money mağazasına kendiniz koyabiliyorsunuz, ister bu şekilde ister takas gruplarına satabilirsiniz.

jaguar ft üzerinde aynı ibuypower çıkartmasını, cs.money üzerinde ek +280₺ ye sattım. Konudan anlamayanlar lütfen yanıltıcı yorum yapmasın. Müşterisini bulursanız gayet de satabilirsiniz. Belli bir kesinti ile CS.money mağazasına kendiniz koyabiliyorsunuz, ister bu şekilde ister takas gruplarına satabilirsiniz.
Teşekkürler, takas banı bittiğinde fiyatına bakayım o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı