Akademisyen hocayı nasıl şikayet edebilirim?

• Konuyu başlatan Prism
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 591

Prism

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bu sabah girdiğimiz inkılap dersinin sınavı bu akşam açıklandı. Sınavda herkes şikayetçi, kimse hakettiği puanı bile almamış (ben de dahil). Hoca muhtemelen sınavları okumadı bile. Herkese kafasından sallayarak veya ilk sınavına yakın puanlar vermiş. Bu hoca hakkında ne yapabilirim? İtiraz hakkımız var galiba ama bunun dışında neler yapılabilir?
(Ders Online ders fakat sınava yüz yüze girdik)
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Son düzenleyen: Moderatör:
Sınava belirtilen doğrultuda itiraz etme hakkınız bulunuyor. Onun için üniversite yönetmeliğe bakmanız gerekmektedir.
Bizde sınıf temsilcisi konuşmuştu birileriyle. Sizin de varsa bir söyleyin.
Çıldırdık sınıfça yeminle. Adam sınavları okumamış bildiğin kura çekerek puan vermiş herkese. Temsilcimiz var pazartesi günü konuşacak. Teşekkürler.

Bizim de seçmeli dersin sınavında aynısı yaşandı. 100'lük kağıt vermeme rağmen ben de dahil çoğu arkadaşım vize notunu aldı. 1 AKTS olduğu için üzerine gitmedim.

Bu ara hocalarda bir haller var galiba benim de geçen günkü sınavıma 85'lik kağıda 42 vermiş.
Bizim de seçmeli dersin sınavında aynısı yaşandı. 100'lük kağıt vermeme rağmen ben de dahil çoğu arkadaşım vize notunu aldı. 1 AKTS olduğu için üzerine gitmedim.

Bu hocalar da egolarını böyle tatmin ediyorlar sanırım. Yoksa yaşama hevesleri kalmaz. O yüzden artık takılmıyorum. İlk haksızlıkları da değil bu.
Çoğu akademisyeni bırak sokakta çöpçü olamaz gelmiş akademisyen olmuşlar. Liyakatsizlik ülkenin her kurumuna işlemiş.

Arkadaşlar bu sabah girdiğimiz inkılap dersinin sınavı bu akşam açıklandı. Sınavda herkes şikayetçi, kimse hakettiği puanı bile almamış (ben de dahil). Hoca muhtemelen sınavları okumadı bile. Herkese kafasından sallayarak veya ilk sınavına yakın puanlar vermiş. Bu hoca hakkında ne yapabilirim? İtiraz hakkımız var galiba ama bunun dışında neler yapılabilir?
(Ders Online ders fakat sınava yüz yüze girdik)
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE
Bir şey çıkmıyor. Önemli bir ders değil alttan alın, zıtlaşmayın.

Geri
Yukarı