Akakçe önerileri ne kadar güvenli?

LuizGustavo

Femtopat
Yer
Napim yazanların evinde.
Merhabalar iyi sosyaller, çok fazla görmeye başladığım için bu metni yazıyorum. Örnek olarak arkadaşlar diyor ki 14000 TL bilgisayar, 8000 TL PC vb. bilgisayar toplarken öneri istiyorlar gayet normal ardından herkes Akakçe veya farklı farklı siteler öneriliyor arkadaş, neden Akakçe bu sitedeki her şey farklı yerlerden geliyor? Eğer birisi sizin önerdiğiniz sistemi toplayıp Akakçe'den mağdur kalırsa ne açıklama yapacaksınız? Biliyorum Akakçe en ucuzunu gösteriyor ama daha güvenilir bir site olsa sizce de güzel olmaz mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

rohatbaba123

Decapat
Yer
XPG
Merhabalar iyi sosyaller, çok fazla görmeye başladığım için bu metni yazıyorum. Örnek olarak arkadaşlar diyor ki 14000 TL bilgisayar, 8000 TL PC vb. bilgisayar toplarken öneri istiyorlar gayet normal ardından herkes Akakçe veya farklı farklı siteler öneriliyor arkadaş, neden Akakçe bu sitedeki her şey farklı yerlerden geliyor? Eğer birisi sizin önerdiğiniz sistemi toplayıp Akakçe'den mağdur kalırsa ne açıklama yapacaksınız? Biliyorum Akakçe en ucuzunu gösteriyor ama daha güvenilir bir site olsa sizce de güzel olmaz mı?

Hocam Akakçe öneri yapmıyor. O ürünün nerede daha ucuz olduğunu gösteriyor.

Juarex

Hectopat
Yer
İstanbul
Akakçe bir çok sitenin fiyatlarını belirli bir tablo içerisinde gösteriyor. Alıcı ise bunlardan birini seçip alır. Sorumluluk almıyoruz veya açıklama yapmıyoruz. Eğer ki bir sorun çıkarsa o alıcının sorunudur. O kısımda yorumlar ve puanlamalar bulunuyor. Gidip de 5 puanlı bir yerden alırsanız Allah yardımcınız olsun, bizim bir suçumuz yok.

Reka3237

Centipat
Makaleler
1
Akakçe'nin mantığı diğer siteleri kıyaslamak. Mesela aynı ürünün satıldığı 10 siteyi buluyor en ucuzu N11 diyor. Seni girip N11'den alıyorsun.

Asdasgudas

Centipat
Makaleler
2
Yer
Muğla
Akakçe zaten site politikası metninde açıkça belirtmiş. Mağazalardan yapılan alışverişlerde sorumluluk kabul edilmez diye. Adamlar sadece gösteriyor sana zorla satmıyor.

Yeni konular

Yukarı