Oyun indirimlerini takip edebileceğimiz site önerisi

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
Başlıktaki gibi, Steam, Epic Games, Origin, Ubisoft gibi dijital oyun platformlarında Akakçe veya Cimri siteleri gibi oyun fiyatlarını takip eden bir site var mı? Steam için SteamDB var. Bunu biliyorum ancak diğerleri için herhangi bir site var mı bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıktaki gibi, Steam, Epic Games, Origin, Ubisoft gibi dijital oyun platformlarında Akakçe veya cimri siteleri gibi oyun fiyatlarını takip eden bir site var mı? Steam için SteamDB var. Bunu biliyorum ancak diğerleri için herhangi bir site var mı bilmiyorum.

Bunlar için program arama sepetine ya da istek listene al oyunları Epic ve Origin de favlıyordun galiba tam hatırlamıyorum. Bu seçitklerinin içinden bir indirim olursa sana e-posta ya da SMS atıyorlar vs.

Bunlar için program arama sepetine ya da istek listene al oyunları Epic ve Origin de favlıyordun galiba tam hatırlamıyorum. Bu seçitklerinin içinden bir indirim olursa sana e-posta ya da SMS atıyorlar vs.
Evet, tüm oyun platformlarında istek listenize ekleyip indirimlerden haberdar olabiliyorsunuz zaten. Sadece Akakçe tarzı bir site var mı diye merak etmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı