Akasa RGB LED coklayıcı alınır mı?

706143

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul/Beşiktaş-KKTC
Bana 1 adet RGB bağlantısını 4 adede çoklayacak splitter lazım. Ama ben 3 pinli RGB bağlantısı yapacağım, bulduğum ürün 4 pinli 3 pin taksam sıkıntı olur mu acaba? Fiyatı uygun mudur?

36F9888D-ED19-4C58-A4A7-A200C343F3E8.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin yapacağınız işlemden hiçbir şey anlamadım. Öncelikle kasanızın önündeki fanlar için bir çoklayıcı almanıza gerek yok, zaten kasa fanlarıyla beraber bir çoklayıcı geliyor. Fakat anakartınızda RGB başlığı olmadığı için bağlayamazsınız. 3 pinli ARGB bağlantısından bahsetmişsiniz, kasadaki fanlar 4 pinli RGB. Reset tuşuna atayacağım diyorsunuz, kasanızda böyle bir kontrolcü yok. Ne yapmak istediğinizi açıkça anlatmazsanız yardımcı olamam.

Bir kontrolcü alıp onun güç bağlantısını sata güç bağlantısına takacağım, Dark mini RGB kontrolcüde olduğu gibi reset tuşuna bağlayacağım, bana 1 RGB bağlantısını 4 bağlantıya çoklayabilen bir şey lazım ama
Kasadaki 3 RGB fanın ışıklarını kontrol etmemin bir yolu yok mudur?

Son düzenleme:
Şimdi anladım yapacağınız şeyi. İşe yarayacağının bir garantisi yok fakat bu ürünü alabilirsiniz. Sadece üçlü bulabildim. Yurt dışında beşlileri satılıyor fakat vergisi zartı zurtu derken çok pahalı geliyor.

Fakat bunu kasa fanları için istiyorsanız buna ihtiyacınız yok çünkü kasa fanlarınız RGB ve 4 pin, ARGB ve 3 pin değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı