Akbank 18 yaş altı mobil bankacılık var mı?

aytTX

Hectopat
Daha fazla  
Hızlı cevap verebilirsiniz sevinirim. 14 yaşımdayım ve yarın babamla Akbank hesabı açacağız. Ziraat'de 18 yaş altına mobil bankacılık ve para transferi olmadığını duydum. Akbank'da 18 yaş altına para transferi ve mobil bankacılık var mı?

Ziraat'te mobil bankacılık var ama para transferi yok. @Tim

Hızlı cevap verebilirsiniz sevinirim. 14 yaşımdayım ve yarın babamla Akbank hesabı açacağız. Ziraat'de 18 yaş altına mobil bankacılık ve para transferi olmadığını duydum. Akbank'da 18 yaş altına para transferi ve mobil bankacılık var mı?

Evet var 2 side ama sana bir önemli şey söyleyeceğim Akbank da kulanici adını hesabı açtığınızda sor ileride mobil bankacılık a giriş yaparken istiyor müşteri hizmetlerini aradığında yaşın 18 altı olduğu için şubeye başvurmam gerekiyor.

Yapı Kredi'de vardı staj zamanında açmıştım lisede. Açarken belirtmek gerekiyor internet alışverişini vs.

Evet var 2 side ama sana bir önemli şey söyleyeceğim Akbank da kulanici adını hesabı açtığınızda sor ileride mobil bankacılık a giriş yaparken istiyor müşteri hizmetlerini aradığında yaşın 18 altı olduğu için şubeye başvurmam gerekiyor.
Tamam hocam teşekkür ederim. Bir sorum daha olacak. Görevliye özel bir şey demem gerekiyor mu bu 2 özelliği açtırmak için? Örneğin "Mobil bankacılık da istiyorum" gibi.

Tamam hocam teşekkür ederim. Bir sorum daha olacak. Görevliye özel bir şey demem gerekiyor mu bu 2 özelliği açtırmak için? Örneğin "mobil bankacılık da istiyorum" gibi.

Gerekiyor benimle aynı zamanda açtıran arkadaşımda kapalıydı bunlar söylemediği için sonradan açtırmak zorunda kaldı.

Hepinize teşekkür ederim. Yine de daha fazla kişinin yazması da iyi olur. Konu hakkında bilginiz varsa yazmanızı rica ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı