Advertisement

Çözüldü Akbank ATM'si Papara kartını yuttu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
KS
KS
333365

333365

Petapat
Makaleler
51
Yer
KKTC
Anlıyorum, bir aramayı deneyeyim o zaman şimdi. Kartı kaybettiğimi ve iptal ettirdiğimi belirteyim.
@Utku Girgin hocam aradım. Kartınızı bir daha kullanamayacağınız için iptal ettirmeniz falan gerekiyor dedi. Buradaki cevapların aynısını dedi kısacası. Başka yapmam gereken bir şey olmadığını söyledi, yardımlarınız için tekrardan teşekkürler.

Son düzenleme:

Utku Girgin

Terapat
Süper Moderatör
Makaleler
24
Yer
Tekirdağ, Türkiye
Bildirimi de yaptığınıza göre artık yasal olarak da güvendesiniz. Şüpheli işlemler olursa diye bildirim yapmak önemli. Bankamatiğe sıkışınca pek mümkün değil ama önlem önlemdir. :)

Bankamatiklerin hepsinde sorun olabiliyor. Aslında tek bankaya özel bir durum değil. Neredeyse her zaman tek başına olan bankamatikleri kullandım ve para çekmenin veya kartı takmanın mümkün olmadığı zamanlar oldu ama kartım hiç sıkışmadı.

Utku Girgin

Terapat
Süper Moderatör
Makaleler
24
Yer
Tekirdağ, Türkiye
Akbank bankamatiği bir keresinde paranın verilemediğini söylemişti ve Tosla hesabımdan bakiye eksilmişti ama birkaç dakika içinde iadesi olmuştu. Biraz da şansa bağlı. Çok sorunluysa zaten tamir etmeleri gerekir.

Kartsız olarak işlem yapmak en iyisi. :)

Yeni konular

Yukarı