Çözüldü Akbank ATM'si Papara kartını yuttu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hocam herhalde o isler uzun sürüyormuş. Kartın da CVV kodu hafiften kazınmıstı, öyle olunca da iptal edelim dedik. Gene de cevaplarınız için teşekkürler. Yenisini istedik bakalım.

Hocam kart iptal edildi, o kart üzerinden daha da işlem yapılamaz sanırım. Temassız ve internet kullanımına kapatarak iptal ettim.

Evet iptal olan karta bir işlem yapılamaz alışveriş yapılmaz içiniz rahat olsun

Merhaba,
Bugün yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum, kardeşimin Papara kartına para yatıracaktım. Akbank bankamatiğinden para yatırmak için yol caddesi üzerindeki bir Akbank ATM'sine gittim. Kartı hazneye yerleştirdim, şfireyi girdim. Para yatırma butonuna bastım ve paramı yatırdım. Banka parayı iade etti, parayı kabul etmedi ve o arada da bankanın elektriği gitti. Kart içinde kaldı, parayı verdi ancak kartı vermedi. Kartı internet işlemi ve temassız işlemine kapataraktan kartı iptal ettirdim. Bu durumda başka yapmam gereken bir şey var mı? Yeni kart isteyeceğiz, yeni kart istense ücret ödenir mi? @Tim bu konularda bilgilisiniz, yardımcı olursunuz diye düşünüyorum.

Şanslısın benim param gitti...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı