Çözüldü Akbank ATM'si Papara kartını yuttu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hocam zamanında buna benzer sorun yaşamıştım:

İnşallah bu sefer çok bekletmez, o zaman da darlamıştım.

Hocam ben bundan sonra şube ATM'si olmayan hiçbir yerden yüklememeyi düşünüyorum. Şimdi kartı iptal ettik, başvuru yaptık. İkinci kart olduğu için acaba ücret alıyorlar mı yeni kart için?

Benim kartımda bugün geldi hocam sıkıntı olmaz. 3 Haziran'da teslim edileceği yazıyordu.

Beklemek istemezseniz Lite Card alabilirsiniz. Hesabınız sözleşmeli diye bir farkı olmuyor.
@The Theseus, evet. Kartı iptal ettim, yeni kart siparişi verdim. Böyle bir mail geldi:

Eki Görüntüle 1402403

Uygulamadan baktığımda 30 Mayıs'ta kartın basılacağını, 2 Haziran'da kuryeye teslim edileceğini 14 Haziran'da da tarafımıza gönderileceğini belirtmiş bakalım. İnşallah çok bekletmez, ilk kartta da bayağı bekletmişti zaten.
Hocam burada yazanları yaptım, kartı iptal ettim. Yeni kart başvurusu yaptık, iptal edilen kart uygulamada da gözükmüyor. İptal etmeden önce kartın temassız ve internet işlemini kapatmıştık. Sonra da iptal ettik. Yapmamız gereken başka bir şey var mı? Beklemek sorun değil.

Ben öyle yaptım hocam Black Card'ı beklerken Batman Card kullanıyorum, ama gelmediği için Batman Card'ı kullanmaya devam edeceğim galiba, limitlerde değişiklik olmuyor hesap sözleşmeli kaldığı için.
Hocam burada yazanları yaptım, kartı iptal ettim. Yeni kart başvurusu yaptık, iptal edilen kart uygulamada da gözükmüyor. İptal etmeden önce kartın temassız ve internet işlemini kapatmıştık. Sonra da iptal ettik. Yapmamız gereken başka bir şey var mı? Beklemek sorun değil.
Hayır, bunlar yeterli.

Tekrardan cevaplar için teşekkür ediyorum, arkadaşlar şube ATM'si olmayan ATM'lerden işlem yapmamaya çalışın. Bu ATM özellikle de Akbank ise koşarak uzaklaşın, benim diyeceğim bu. Zamanında 5 TL'mi yutmuştu, 5 TL olduğu için çok üzerinde durmadım ancak bu sefer de Papara kartını yuttu. Böyle sorunlu bir banka ve ATM'si olamaz yahu. Yarın da zaten Akbank banka hesabımı iptal ettireceğim, bugün böyle bir ders çıkarmış oldum. Umarım siz böyle bir sorun yaşamazsınız diyorum ve iyi akşamlar diliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı