Akbank ATM'si parayı yuttu

Dün Papara'ya mail atmıştım, birkaç bilgi falan istediler yolladım. Ters ibraz ile ilgili bir şeyler söylediler ve 17 günlük süre verdiler. Bekleyeceğiz artık.

@e.n.e.s Hocam sizde durum nasıl?
Ben de Papara'ya mail attım ATM kodu istediler. Akbank'ı arayıp isteyecektim ama bir türlü açmadılar telefonu, bugün yine arayıp sormayı deneyeceğim.
Ben de bugün kaptırıyordum galiba içim gitti.
2x5 yatırdım. Birini tanımadı. Sonra tekrar koydum ikinciyi baya saydı, altıma ettim.
Neyse bir şey olmadı...

İşlem yaptığınız ATM eğer şube ATM'si ise işiniz daha kolay. Şubeye gidersiniz yarın, söylersiniz durumu. Bağımsız bir yerdeyse eğer müşteri hizmetlerini farklı bir telefondan falan arayın isterseniz "Uygun Değil" gibi bir uyarı veriyorsa.

Şube ATM'si değildi hocam, başka telefondan aradım. Birinci sayfanın sonunda gelişmeleri aktardım.
Ben de bugün kaptırıyordum galiba içim gitti.
2x5 yatırdım. Birini tanımadı. Sonra tekrar koydum ikinciyi baya saydı, altıma ettim.
Neyse bir şey olmadı...
Aman hocam :D.

@e.n.e.s Son durum nedir hocam? Umarım olumlu sonuçlanmıştır.
Bana az önce Papara'dan mail geldi ve parayı iade ettiler.
Papara ATM kodu istemişti, ben sürekli Akbank'ı arayıp sormayı unutuyorum. Hatırladığımda da Akbank kapalı olmuş oluyor :D. Biraz sonra kapanmadıysa arayıp ATM kodunu alıp Papara'ya ileteceğim.

Papara ATM kodu istemişti, ben sürekli Akbank'ı arayıp sormayı unutuyorum. Hatırladığımda da Akbank kapalı olmuş oluyor :D. Biraz sonra kapanmadıysa arayıp ATM kodunu alıp Papara'ya ileteceğim.
Şimdi arayın aklınızdayken hocam. Unutursunuz. Bende hep öyle olur bir iş yaparken.

Son durum nedir hocam?
Dalga geçer gibi şöyle yazmışlar:
Screenshot_2022-01-30-00-28-47-97.jpg

Ne yapacağım Allah aşkına? Hani nerede para?
Screenshot_2022-01-30-00-31-54-89_54e470555223d9cf2d95a0b1d7343730.jpg

İş Bankası olan para iadesi değil, o gün 150 TL Akbank ATM'sinden gittiği için başka ATM'den yatırdım. Gece gece sinirlendim.

Akbank ATM'sinden para yatırmaya gittim fakat banknotlar hatalı diyerek parayı geri alın dedi, sonrasında para giriş/çıkış kısmının kapağı açılmadı ve benden iletişim bilgilerini istedi, ben de girdim fakat onu girdikten sonra da bir hata oluştu dedi. Az önce Akbank'ı aradım ve müşteri temsilcisi ile görüşmek için 0'ı tuşladım fakat bilgileriniz uygun değildir deyip arama sonlandırıldı, Akbank hesabınıza bilgilerinizi girin dedi. Ne yapmam lazım? Bilgileri girdim ama geri arayacaklar mı?
150 TL yatırmıştım.
Merhaba hocam sorun çözüldü mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı