Akbank Davet Et Kazan 250 chip-para gelmiyor

Cuma gününden itibaren 3 kişiyi davettim aynı durum bendede mevcut 3 kişinin chipparasida yatmadı banka personeli ilk mesai gününde hesaplara yatar dedi açılan hesapları inceleyen birim bayram tatilindeymiş
Ben bayramdan bir süre önce yapmıştım ama hala bekliyorum. Zaten beklemem normalmiş. Kuryeyi beklemeliymişim.

• Davet Kodunu Alan’ın Akbank Mobil’den müşteri olma başvurusu yapması sonrasında, sürecin Akbank Mobil’den değil, kurye süreci ile tamamlanması halinde, Kampanyalı Müşteri‘nin chip-para yüklemesi, Davet Kodunu Alan’ın Akbanklı olma sürecini kurye ile başarılı bir şekilde tamamlanması sonrasında gerçekleşir.

Davet et kazan kampanya kısmında davet ettiğin kişi sayısı yazıyor mu?

Doğrudur davet ettiğim kişi sayısı yazıyor ve SMS olarak da geldi.

Ben bayramdan bir süre önce yapmıştım ama hala bekliyorum. Zaten beklemem normalmiş. Kuryeyi beklemeliymişim.

• Davet kodunu Alan'ın Akbank Mobil'den müşteri olma başvurusu yapması sonrasında, sürecin Akbank Mobil'den değil, kurye süreci ile tamamlanması halinde, kampanyalı müşteri‘nin chip-para yüklemesi, davet kodunu Alan'ın Akbank'lı olma sürecini kurye ile başarılı bir şekilde tamamlanması sonrasında gerçekleşir.

Dijital kullanıma açık ve vadesiz TL hesabı seçildiğinde anında yansıyor.

Görüntülü görüşme aşamasını tamamlamadilar ise, şubeye gelin dedilerse ya da mobilden hesap açılışı sonrası Mobile 1 defa giriş yapmadilarsa promosyon tarafınıza yansımaz.
Paranın yansımayacağını biliyorum. Sadece görüntülü konuşma tamamlandı. Para gelmese de davet edilen kişi sayısı olarak yansımalı mı?

Paranın yansımayacağını biliyorum. Sadece görüntülü konuşma tamamlandı. Para gelmese de davet edilen kişi sayısı olarak yansımalı mı?

Para yatmasa bile davet et kazan ekranında kişi sayısı artmalı tüm adımları yapmasına rağmen artmiyorsa mobil şubeye 1 defaya mahsus kendi hesabıyla ilk girişini yapması gerekli hesap açan kişinin

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben kurye ile referans oluşturdum kartı geldik onayladık için para attık ve hala gelmedi. Müşteri hizmetlerini aradık ve bize bir mail attılar mailde kartımızla üye iş yerimizden alışveriş yaparsanız hesabına yatacaktır chip para ben de Migros'tan alışveriş yaptım ve hala gelmedi. Nedeni ne acaba bilen var mı?

Geri
Yukarı