Akbank faizsiz kredide sadece ana para mı ödeniyor?

Daha fazla  
Merhaba ben faizsiz kredi çekecektim bankadan 6 ay vadeli benim anlamadığım ben sadece ana parayı ödüyorum degil mi yani 10.000 TL'den başka bir şey ödemiyorum dosya masrafı olur bir şey olur bahsettiğim banka bu ayrıca linki.https://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/Sayfalar/sifir-faizli-taksitli-avans-kampanyasi.aspx

"Kampanya kapsamındaki katılımcıların, SMS'te belirtilen tarihe kadar yapacakları 10.000 TL'ye kadar ve 2-6 ay vadedeki taksitli avans işlemlerinde indirimli %0 aylık akdi faiz oranı geçerli olacaktır. Belirtilen tutar ve vade aralığı dışındaki tüm taksitli avans taleplerinde %1, 50 (kkdf ve bsmv hariç) faiz oranı geçerli olacaktır."

Açıklamalar kısmında yazıyor arayıpta öğrenebilirsiniz içiniz rahat eder.

Başka bir bankanın böyle bir kampanyasına bakmıştım, 30-40 lira gibi bir dosya masrafı çıkmıştı, toplam geri ödeme detayları kampanya altında belirtilmişti. Akbank belirtmemiş, iletişime geçip öğrenmenizde fayda var, fakat dediğim gibi çok fazla bir meblağa çıkmaz.

"Kampanya kapsamındaki katılımcıların, SMS'te belirtilen tarihe kadar yapacakları 10.000 TL'ye kadar ve 2-6 ay vadedeki taksitli avans işlemlerinde indirimli %0 aylık akdi faiz oranı geçerli olacaktır. Belirtilen tutar ve vade aralığı dışındaki tüm taksitli avans taleplerinde %1, 50 (kkdf ve bsmv hariç) faiz oranı geçerli olacaktır."
Anladığım kadarıyla krediyi faizsiz olarak nakit olarak kullanamıyoruz, sadece alışverişlerde kullanmak için geçerli olan bir miktar.

Yeni konular

Geri
Yukarı