Akbank hangi bankalar ile anlaşmalı?

Makaleler
9
Yer
Aydın
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ECS H81H3-M7
İşlemci: Intel Core i7 4790
HDD: Western Digital WD10EZEX 1 TB 7200 RPM
RAM: Crucial CT102446BA160B.C16FER 1x8GB DDR3 1600MHZ
Kasa: Casper NSH.4790-8T75A-W (CD.VTI4790A) Hazır kasa.
Ekran kartı: Galaxy GT730
PSU: Casper Fsp250-50hmn
Monitör: AOC G2868PQU 28" 4K 3840×2160 1 MS 60 Hz TN panel
UPS: Tunçmatik TSK5208
Mouse: Casper B309
Klavye: Casper K1500
Akım korumalı priz: Monster MPEXP100U
Yazıcı: Epson L4160
Meslek
Espiri Ondan Sorulur!
Akbank'ın komisyonsuz para yatırma ve çekme anlaşması yaptığı banka ATM'si var mı? Var ise yatırma/çekme yapılırken "bankanız bu işlem için sizden ücret tahsil etmeyecektir" diyen bankalar neler?

Akbank'ın komisyonsuz para yatırma ve çekme anlaşması yaptığı banka ATM'si var mı? Var ise yatırma/çekme yapılırken "bankanız bu işlem için sizden ücret tahsil etmeyecektir" diyen bankalar neler?

Ing bank ve İş Bankası ile anlaşmalılar.

Ing bank ve İş Bankası ile anlaşmalılar.
Akbank'ın hiçbir banka ile anlaşması yok. Yanlış bilgi vermeyelim.

Sadece ING kullanıyorsanız İş Bankası ve Akbank ATM'lerini kullanabiliyorsunuz. Yani o ayrıcalık sadece ING'lilere özel. İş Bankası ya da Akbank müşterisi diğer iki bankanın bankamatiğinden belli bir komisyonla para çekebilir ancak.

Akbank'ın hiçbir banka ile anlaşması yok. Yanlış bilgi vermeyelim.

Sadece ıng kullanıyorsanız İş Bankası ve Akbank ATM'lerini kullanabiliyorsunuz. Yani o ayrıcalık sadece ıng'lilere özel. İş Bankası'ya da Akbank müşterisi diğer iki bankanın bankamatiğinden belli bir komisyonla para çekebilir ancak.

ıng bank- Akbank-İş Bankası ortak ATM

Ing bank-Akbank-İş Bankası'nın yaptığı anlaşmayla bu bankalara ait ATM'lerden müşterileri bakiye sorgulama, para çekme, para yatırma, kredi kartı borcu ödeme, borç sorgulama, borç ödeme, kredi kartı limiti sorgulama gibi işlemleri ücretsiz olarak yapabilmektedir. Sistemde yaklaşık 12 bin üzerinde ATM bulunmaktadır. Hocam ben Akbank kartımla çok kez ing ve İş Bankası'ndan para çektim ücretsiz olarak. Belirli ATM'lerde çalışmakta.

ıng bank- Akbank-İş Bankası ortak ATM

Ing bank-Akbank-İş Bankası'nın yaptığı anlaşmayla bu bankalara ait ATM'lerden müşterileri bakiye sorgulama, para çekme, para yatırma, kredi kartı borcu ödeme, borç sorgulama, borç ödeme, kredi kartı limiti sorgulama gibi işlemleri ücretsiz olarak yapabilmektedir. Sistemde yaklaşık 12 bin üzerinde ATM bulunmaktadır. Hocam ben Akbank kartımla çok kez ing ve İş Bankası'ndan para çektim ücretsiz olarak. Belirli ATM'lerde çalışmakta.
Bu ayrıcalıklar benim bildiğim sadece ING'de var. Akbank ve İş Bankası kullanıcısına vermemesi lazım. İş Bankası kartım ile deneme yapacağım. Akbank'taki başka bir kampanyadan dolayı ücretsiz Ortak ATM kullanımı yapıyor olabilirsiniz.

Anlaşması var mı yok mu bilmiyorum fakat 18-26 yaş aralığındaysanız Akbank FAV gençlik programına katılarak 10 EFT-Havale işlemini, 10 ortak ATM kullanımı ve sosyal platformlarda indirim gibi ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Akbank 4442525i aradim. Hiçbir banka atm için anlaşmamız yok. Hiçbirisinden ücretsiz işlem yapamazsınız dedi. 27.01.2023

Yeni konular

Geri
Yukarı