Akbank teslim edilmemesine rağmen teslim edildi gözüken kart

CesurBiri

Picopat
1 aydır uygulama içinden yeni kart bekliyordum. Bu sabah bir girmek istedim fakat bir de ne göreyim. Kart benim haberim olmadan evdekilerin bile ruhu duymadan evime bile gelmişte haberim bile yok. Bahçenin kapısındaki kutuya baktım yok herhangi bir şekilde güvenliğe sorduğumda kurye de gelmemiş ama ne hikmetse benim Akbank kartım eve bir şekilde teslim edilmiş destek ekibi bunu söylüyor.

Akbank' ın sürekli yaptığı şey bu. Anlaşmalı olduğu kurye hep bu sorunu çıkarıyor malesef. Bende her seferinde bu sorunu yaşıyorum. En son çözümü, kartımı eve değil de en yakın Akbank şubesine bıraktırıyorum. Gidip kendim alıyorum şubeden. 2 kere başıma geldi aynı sorun.

Akbank'ın sürekli yaptığı şey bu. Anlaşmalı olduğu kurye hep bu sorunu çıkarıyor maalesef. Bende her seferinde bu sorunu yaşıyorum. En son çözümü, kartımı eve değil de en yakın Akbank şubesine bıraktırıyorum. Gidip kendim alıyorum şubeden. 2 kere başıma geldi aynı sorun.

Şuna baksanıza arkadaş nasıl bir rezilliktir bu. Eve gelen giden yok. Gelse bile bulamayacağı zaman bile yok güvenliğe bile bırakabilir güvenliğe de mi garezi varmış?

O mesajı bulayım mesajı da koyacağım buraya Akbank kullanmayın arkadaş kartı iptal ettireceğim şimdi.

Adam teslim ettik hemen aktifleştir diye mesaj gönderiyor bir de kartı getirip vermiş gibi.

Dosya Ekleri

• IMG_20221208_121205_703.jpg
    IMG_20221208_121205_703.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 165
Ama orada kartın kuryeye teslim edildi sana en kısa sürede ulaştırılacak yazıyor.

Yok hocam bu SS eski. Mesaj da geldi agtden sana teslim ettik diye.

Uygulama içi bildirim de geldi hemen yeni kartını aktifleştir diye. Artı olarak hadi bunlar yanlış diyelim müşteri hizmetleri de teslim ettik size kartınızı diyor.

Şuna baksanıza arkadaş nasıl bir rezilliktir bu. Eve gelen giden yok. Gelse bile bulamayacağı zaman bile yok güvenliğe bile bırakabilir güvenliğe de mi garezi varmış?

O mesajı bulayım mesajı da koyacağım buraya Akbank kullanmayın arkadaş kartı iptal ettireceğim şimdi.

Adam teslim ettik hemen aktifleştir diye mesaj gönderiyor bir de kartı getirip vermiş gibi.
Biliyorum defalarca yaşadım aynı sorunu. Şikayet ettim yine olmadı. Bir türlü kuryelerini değiştirmiyorlar. Bende eski banka müdürüyüm. Biliyorum bu kurye firmalarının nasıl çalıştıklarını.

Yeni konular

Geri
Yukarı