Banka/Kart Akbank’tan 7500 TL Faizsiz Hoş Geldin Kredisi

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 7B
Kredi puanım en tepede neredeyse. Akbank müşterisi de değil idim. Başvuru yaptım olumlu çıkmadı. Biı tercih ettiğiniz için teşekkür eder ailemize hoş geldiniz dedi :) tamamen müşteri kapmak için. 1000 kişiden 1 kişiye belki verirler.

Yani bende de bundan önce ki kampanyalarında(faizsiz 5000TL) kredi kampanyalarında da kredi puanım yüksek olmasına rağmen onaylanmadı.

@334155, kredi için en azından 18 yaşında olmalısınız ve düzenli bir geliriniz olmalı. Aileniz alabilir fakat siz alamazsınız.

Ayrıca Akbank’ın değerlendirme koşulları ilginç. Düzenli gelire sahip ve kredi notu iyi olan kişileri bile bazen reddedebiliyor.

@lexoqe ben başvurdum, 10 dakikada işlemler bitti ve para hesabıma geldi. Senin durumun farklı demek ki.

Nasıl oldu hocam o. İlk kez müşteri olanlardan ıslak imza gereklidir. Sözleşmede de krediniz geçerli olunduğu takdirde kurye ile gelecek evrakları geri gönderiniz cart curt diyor idi. Size nasıl denk gelmiş.

@shankssann Ne alakası var? Kaydı görüntülü arayacak yaptılar. Daha önce Akbank ile en ufak bir alakam yoktu. İşimi, çalıştığım yeri vs. girdim ve maaşımı yazdım. Nufus bilgilerimi vs. sordular. Şu an para hesabımda.

Yeni konular

Geri
Yukarı