AKG K240 900 TL'ye alınır m?

Alınmaz, ne oyun için ne de müzik dinlemek için. Düzgün bir bass vermiyor ve tizler olması gerektiği kadar temiz değil. Bu kulaklığın iyi sayılabilecek tek özelliği ses sahnesini iyi vermesi. Ne için bir kulaklık istiyorsunuz, kritik dinleme mi, keyifli dinleme mi, oyun için mi? Bir kulaklıktan beklentiniz nedir, nasıl bir ses istiyorsunuz? Tam bütçeniz nedir?
Presonus Hd7-A Hd7 Profesyıonel Dinleme Kulaklığı, Kulak Üstü, Siyah: Amazon.com.tr
https://www.amazon.com/gp/product/B00ENMK1DW?tag=rtings-hp-r-20&ie=UTF8
https://www.hepsiburada.com/audio-technica-ath-m30x-profesyonel-studyo-kulaklik-p-hbv00000diqwo
Superlux Hd681 Profesyonel Stüdyo Kulaklık Fiyatları ve Özellikleri
Superlux Hd668B Profesyonel Stüdyo Referans Kulaklık Fiyatları ve Özellikleri

Superlux HD 681 ve 668B diğerlerine göre çok ucuz, ancak verdiği sesin geride kalır bir yanı yok, sadece versatil değiller. Gürültülü alanlarda kullanılmaya pek müsait değiller. Gerçi en başta siz açık arkalı bir kulaklık istiyorsunuz, dışarıda kullanacağınızı sanmıyorum. Bunların hepsi memnun eder. M30X diğerlerine göre farklı, kapalı bir kulaklık, ses sahnesi pek iyi olmayacaktır.

Son düzenleme:
Üzgünüm gerçekten de hiçbir bilgi vermedim, nasıl olsa cevap gelmez diye düşünmüştüm, ufak bir umutla atmıştım mesajı. Teşekkür ederim cevaplar için, açık tip kulaklık aramaktayım. Sesi dışarı iletmesi hiç sorun değil. Benim için en büyük ve tek önemli özellik sesin kalitesi, doğallığı. Konfor gibi şeylerle hiç problemim yok. 79.0US $ |Hidizs S8 kulaklık amplifikatörü HiFi çözme USB tip C DAC 3.5MM adaptör işe DAC Amp telefonlar için/PC taşınabilir ses çıkışı|Dijital-Analog Dönüştürücü| - AliExpress şu amfi ile kullanmayı düşünüyorum ( hidizs 8). Satıcı site olarak AliExpress bir numaralı tercihim, hem ucuz oluyor hem de indirim kuponum mevcut. Sadece vokal-enstrüman ağırlıklı müzik dinlemekteyim, basslardan hiç hoşlanmıyorum. Dinlediğim müzikler hep şu şekilde
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
. attığınız kulaklıklardan az buçuk araştırmam ile shp9500'e tek kelimeyle bayıldım. Başka bir bilgi gelmezse shp9500 ile hidizs 8 amfi ikilisini almayı düşünmekteyim. Uygun mudur?

Üzgünüm gerçekten de hiçbir bilgi vermedim, nasıl olsa cevap gelmez diye düşünmüştüm, ufak bir umutla atmıştım mesajı. Teşekkür ederim cevaplar için, açık tip kulaklık aramaktayım. Sesi dışarı iletmesi hiç sorun değil. Benim için en büyük ve tek önemli özellik sesin kalitesi, doğallığı. Konfor gibi şeylerle hiç problemim yok. 79.0US $ |Hidizs S8 kulaklık amplifikatörü HiFi çözme USB tip C DAC 3.5MM adaptör işe DAC Amp telefonlar için/PC taşınabilir ses çıkışı|Dijital-Analog Dönüştürücü| - AliExpress şu amfi ile kullanmayı düşünüyorum ( hidizs 8). Satıcı site olarak AliExpress bir numaralı tercihim, hem ucuz oluyor hem de indirim kuponum mevcut. Sadece vokal-enstrüman ağırlıklı müzik dinlemekteyim, basslardan hiç hoşlanmıyorum. Dinlediğim müzikler hep şu şekilde
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
. attığınız kulaklıklardan az buçuk araştırmam ile shp9500'e tek kelimeyle bayıldım. Başka bir bilgi gelmezse shp9500 ile hidizs 8 amfi ikilisini almayı düşünmekteyim. Uygun mudur?
Kesinlikle uygundur, Hidizs S8 hem gayet iyi, hem de SHP9500 zor beslenen bir kulaklık değil. Çok memnun edecek bir ses alabilirsiniz. Eğer uyguna bulabilirseniz Fidelio X2HR modeline de bakabilirsiniz. Aradaki fiyat farkı eğer 200-300TL'den fazla ise verilmez ancak yakın fiyatta ise o da alınabilir. Şöyle bırakayım incelemesini;
Philips Fidelio X2HR Review

Kesinlikle uygundur, hidizs S8 hem gayet iyi, hem de SHP9500 zor beslenen bir kulaklık değil. Çok memnun edecek bir ses alabilirsiniz. Eğer uyguna bulabilirseniz fidelio X2hr modeline de bakabilirsiniz. Aradaki fiyat farkı eğer 200-300TL'den fazla ise verilmez ancak yakın fiyatta ise o da alınabilir. Şöyle bırakayım incelemesini;
Philips Fidelio X2HR Review

Hidizs S8, fidelio X2hr besleyebilir mi acaba? Neyin neyi besleyip besleyemediğini öğrenmemin bir kısa yolu ya da püf noktası var mıdır?

Hidizs S8, fidelio X2hr besleyebilir mi acaba? Neyin neyi besleyip besleyemediğini öğrenmemin bir kısa yolu ya da püf noktası var mıdır?
Besleyecektir. Hidizs S8, fiyatına göre çok iyi bir amfidir, HifiMan HE-400i ile birlikte çok iyi sonuçlar verebiliyor. Püf noktası ise genelde incelemerine bakmaktır. Kulaklıkların empedans değerine bakabilirsiniz. Çok teknik bilgim olmasa da, empedans değeri yüksek olan kulaklıkları beslemek daha zor oluyor. Mesela Hidizs S8'i inceleyen kişi HE-400i ile en iyi sonucu aldığını söylemiş, HE-400i ise 35 Ohm empedans değerine sahip. 300 Ohm empedans değerine sahip Sennheiser HD650'yi beslemekte ise zorlandığını belirtmiş, ki bu da gayet normal diyebiliriz. SHP9500 32 Ohm, X2HR 30 Ohm. Ancak aralarında yüksek bir giriş gücü farkı var, SHP9500 200mW iken X2HR 500mW. Aradaki fark nasıl olur bilmiyorum ancak ikisi de üzmeyecektir, o konuda endişelenmenize gerek yok. İki kulaklık da birbirilerine çok yakın, ikiz gibiler.

Besleyecektir. Hidizs S8, fiyatına göre çok iyi bir amfidir, HifiMan HE-400i ile birlikte çok iyi sonuçlar verebiliyor. Püf noktası ise genelde incelemerine bakmaktır. Kulaklıkların empedans değerine bakabilirsiniz. Çok teknik bilgim olmasa da, empedans değeri yüksek olan kulaklıkları beslemek daha zor oluyor. Mesela Hidizs S8'i inceleyen kişi HE-400i ile en iyi sonucu aldığını söylemiş, HE-400i ise 35 Ohm empedans değerine sahip. 300 Ohm empedans değerine sahip Sennheiser HD650'yi beslemekte ise zorlandığını belirtmiş, ki bu da gayet normal diyebiliriz. SHP9500 32 Ohm, X2HR 30 Ohm. Ancak aralarında yüksek bir giriş gücü farkı var, SHP9500 200mW iken X2HR 500mW. Aradaki fark nasıl olur bilmiyorum ancak ikisi de üzmeyecektir, o konuda endişelenmenize gerek yok. İki kulaklık da birbirilerine çok yakın, ikiz gibiler.
Teşekkür ederim değerli bilgilerinizi paylaştığınız için. İyi günler dilerim.

Geri
Yukarı